ادامه مطلب

ادامه مطلب
ادامه مطلب

در خرید میز جلومبلی جدید باید به چه چیز‌هایی فکر کنید؟(قسمت اول)

میز جلومبلی جدید

هر کاناپه‌ای به چیزی در مقابلش نیاز دارد. کسی که روی کاناپه می‌نشیند، احتیاج دارد که پاهایش را روی چیزی بگذارد، لیوان نوشیدنی‌اش را جایی قرار دهد، اسباب پذیرایی از مهمان را روی میز بچیند، کتابی که در حال خواندن آن است را جایی بگذارد، روزنامه و مجله‌های روز را در آنجا دسترس همه بگذارد یا شاید دلش بخواهد اشیای باارزش تز‌ئینی‌ روبه‌روی کاناپه بگذارد. مهم‌تر از همه، میز جلومبلی اهمیت دارد چون لنگری برای کل فضاست و آن ناحیه را اختصاصاً به فضای نشیمن تبدیل می‌کند.

این‌ها همه ایجاب می‌کند که به فکر یک میز جلومبلی جدید برای جلوی کاناپه خود باشید. اما قبل از خرید یک میز جلومبلی جدید چیزهایی هست که باید به آن‌ها فکر کنید.

میز جلومبلی جدید باید کاربردی باشد

قبل از اینکه میزجلومبلی جدید بخرید، فکر کنید که چطور می‌خواهید از آن استفاده کنید و با خودتان روراست باشید. آیا برای یک فضای غیررسمی می‌خواهید که جایی است که افراد پایشان را روی میز می‌اندازند؟ آیا می‌خواهید روی میز شیشه بیندازید؟ آیا  برای روی میز آیتم‌های زیادی در نظر دارید؟ اگر این‌طور است به میز محکمی نیاز دارید با سطحی که به راحتی خش نمی‌افتد و جا بر نمی‌دارد. آیا به قفسه و کشوی بیشتری برای انبار کردن برخی وسایل یا گذاشتن وسایل پذیرایی احتیاج دارید؟ اگر این‌طور است باید میزی بخرید که کشو دارد یا از بالا باز می‌شود یا قفسه زیرین دارد. هر فکری که شما برای استفاده از میز جلومبلی جدید خود دارید، کمک می‌کند که به تصمیمی که هنگام خرید می‌گیرید، آگاه باشید.

سبک میز جلومبلی جدید خود را تعیین کنید

میز جلومبلی در هر سبکی که تصور کنید، در بازار موجود است. وقتی برای خرید میز جلومبلی جدید می‌روید، توجه کنید که از میان همه سبک‌ها چیزی را انتخاب کنید که با سبک خانه و دیگر وسایل خانه شما همراهی داشته باشد. البته این توصیه به این معنی نیست که حتماً باید جفت و ست آن‌ها باشد. فقط باید میزی انتخاب کنید که از لحاظ سبک هم با فضا ترکیب خوبی بسازد و هم به شکل و سبک سایر آیتم‌های اتاق بیاید و خوب کنار آن‌ها قرار بگیرد.

باید جنس و شکل را در نظر گیرید و اینکه آن میز در فضا چطور به نظر خواهد آمد.

می‌توانید چند تا عکس از مبل‌ها و نشیمن خود بگیرید و با میزهایی که انتخاب کرده‌اید مقایسه کنید و ببینید چطور در فضا می‌نشینند.

بهترین شکل را برای میز جلومبلی جدید خود تعیین کنید

میز جلومبلی مستطیلی به صورت سنتی محبوب‌ترین میز جلومبلی است، اما  تنها گزینه نیست. میز جلومبلی می‌تواند گرد، بیضی، مربع، هشت‌ضلعی و.اصلاً غیرمتقارن باشد. شکل میز جلومبلی در فضای شما به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. این فاکتورها شامل مقدار فضایی که برای میز گذاشتن دارید، سایر تکه‌های مبلمان و سبک زندگی شماست. برای مثال یک خانه که بچه‌های کوچک در آن زندگی می‌کنند، نباید میزی پایه کوتاه با گوشه‌های تیز داشته باشد. وقتی درباره شکل میز فکر می‌کنید، همه شکل‌ها را در اتاق تصور کنید و بعد نتیجه بگیرید کدام‌یک مناسب است.

ادامه مطلب

برند‌های برتر مبلمان دنیا که باید بشناسید!

برندهای برتر مبلمان دنیا

اینجا درباره برندهای برتر مبلمان دنیا ‌نوشته‌ایم. شاید بسیاری از قطعات مبلمان زیبایی که درباره آن می‌خوانید را در خانه‌های مدرن و لوکس امروزی دیده باشید. به هر حال برندهای برتر مبلمان دنیا بسیار مشهور و در بسیاری از کشورهای دنیا شناخته شده هستند. اگر هم آن‌ها را از نزدیک ندیده باشید، حتماً در مجلات دکوراسیون یا عکس‌های خانه‌های خیلی خوب دکور شده، به چشمتان خورد‌ه‌اند. احتمالاً آن‌ها را می‌شناسید، ولی نمی‌دانید چه کسی سازنده آن‌هاست.

در طول تحقیقات و جست‌و‌جوهایمان برای شناخت آخرین محصولات برند‌های برتر مبلمان دنیا، چند قطعه مبلمان خاص و آیکونیک دیدیم و تصمیم گرفتیم یافته‌هایمان را با شما به اشتراک بگذاریم.

برند‌های برتر مبلمان دنیا: کارتل(kartell)

برندهای برتر مبلمان دنیایکی از تأثیرگذارترین طراحان اروپایی حال حاضر دنیا، فیلیپ استارک، در دهه ۸۰ و۹۰ میلادی برای شرکت کارتل یک سری از محصولات طراحی کرد. طراحی‌های فیلیپ استارک در این شرکت جزو مبلمان برتر در تمام دنیا هستند و حتماً نمونه‌هایی از آن‌ها را در طراحی‌های دکوراسیون و طراحی‌های داخلی مشهور دیده‌اید.

 

بوکا دو لوبو (Boca do Lobo)

طراحی‌های برند مبلمان بوکا دو لوبو در سبک مدرن و معاصر، ویژه طراحی خانه‌های منحصربه‌فرد است. مبلمان این برند، اثر منحصربه فردی می‌آفرینند که انگار متعلق به همان فضا و همراه با حال و هوای آنجاست.

 

آفریده‌های طراحان این شرکت، گذشته را درک می‌کنند و آن را از طریق تکنولوژی و طراحی معاصر، تفسیر می‌کنند. طراحان داخلی با استفاده از تولیدات این برند، در واقع از دانش آن‌ها استفاده می‌کنند تا درک هنری آن‌ها را به طراحی خود منتقل کنند.

بی اند بی ایتالیا (B&B Italia)

طراحی‌های ظریف و زیبای پاتریشیا آرکوئیلا طیف گسترده‌ای از مبلمان فضای باز در شرکت بی اند بی ایتالیا را تشکیل می‌دهد. این محصولات، مبلمانی هستند که بالکن، حیاط و فضای باز شما را دلپذیر و درخشان می‌کنند.

 

برابو(brabbu)

طراحی‌ها و محصولات برابو طیف متنوعی از مبلمان، اثاث و لوازم دکوری، نورپردازی، فرش، لوازم جانبی و آثار هنری را تشکیل می‌دهند که همگی پیام‌آور طبیعت هستند. آن‌ها با متریال، بافت، عطر و طعم و رنگ‌های خود طبیعت را به داخل زندگی شهری می‌آورند.

 

اَله(alle)

 

یک نمونه از طراحی شاد و جذاب این برند را در این تصویر می‌بینید که به نام مجموعه هیبرید یا ترکیبی مشهور است.  این دسته از تولیدات این شرکت از نوعی پلیمر ساخته شده‌اند و طراح آن‌ها جوز مارتن برزیلی است.

نوویست(nuvist)

نویست یک استودیوی طراحی و معماری است که توسط امراه چتین‌کایا و کرساد سکرچوگلو در استانبول ترکیه در سال ۲۰۰۶ بنا نهاده شده است.

آلیاس(alias)

نام آلیاس یکی از برند‌های برتر مبلمان دنیا، یادآور یکی از آرشیوهای پیو مانزو پشکسوت نابغه طراحی اتومبیل در ایتالیا در دهه شصت است.

فندی کاسا(FENDI Casa)

هیچ جا مثل خانه نمی‌شود! از ۱۹۸۹ فندی کاسا شروع به خلق مبلمان و طراحی‌های خاص برخی قطعه‌های دکوراتیو کرد که طعم و بوی یگانه فندی را به خانه‌های سرتاسر جهان آورد. یک پروژه سبک زندگی فراگیر که نوستالژی سنت نداشت و برتری را به نوآوری می‌داد.

دیلایت فول(Delightfull)

لامپ‌های یونیک دیلایت فول روشنایی‌هایی هستند که به سبک مدرن میانه طراحی و ساخته می‌شوند. روشنایی‌های دیلایت‌فول شخصیت خاصی را به نمایش می‌گذارند که حالات و احساسات قوی را در جزئیات خود دارند. این لوسترها دست‌ساز هستند و کار دست همیشه بهتر احساسات سازنده را انتقال می‌دهد. با همین شیوه است که شاهکارها متولد می‌شوند.

ادامه مطلب

پنج اشتباهی که هنگام خرید مبل راحتی باید از آن‌ها دوری کنید

خرید مبل راحتی

اشتباهات رایجی هست که اغلب مردم هنگام خرید مبل راحتی مرتکب می‌شوند. این اشتباهات به خودی‌ خود چیزهای کوچکی هستند که به آسانی می‌شود از آن‌ها دوری کرد. ما همه اشتباهات در خرید مبل راحتی را اینجا جمع کرده‌ایم تا شما با دوری از آن‌ها بتوانید رضایت خود را در خرید مبل راحتی به حداکثر برسانید.

۱.خرید مبل راحتی خیلی بزرگ یا خیلی کوچک

 

 

این شاید رایج‌ترین اشتباه در خرید مبل راحتی است. این اشتباه وقتی رخ می‌دهد که شما فضایی که مبل باید در آن قرار گیرد یا خود مبل‌ها را هنگام خرید، اندازه نگرفته‌اید یا اینکه هر دوی این کارها از قلم انداخته‌اید.

 

به این امید به خرید نروید که در فروشگاه به صورت چشمی بزرگی و کوچکی مبل راحتی را تشخیص دهید. ممکن است مبل راحتی در نمایشگاه مبلمان و در فضای بزرگ، کوچک به نظر رسد ولی برای اتاق شما خیلی بزرگ باشد. پس به خاطر داشته باشید که نداشتن اندازه‌ها ممکن است شما را به دردسر بیندازد.

علاوه بر این، باید تناسب را هم در نظر گیرید. مثلاً ارتفاع مبل راحتی شما یا عمق آن هم باید با فضا و مقیاس دیگر اجزای خانه تناسب داشته باشد.

۲. خرید مبل راحتی بدون امتحان کردن آن

اینکه فقط چک کنید که بزرگی و کوچکی مبل راحتی که انتخاب کرده‌اید برای خانه شما مناسب است یا نه دلیل نمی‌شود که اندازه آن برای شما هم مناسب باشد. اگر شما قدبلند و بزرگ‌جثه هستید حتماً نشستن روی مبل را قبل از خرید امتحان کنید و ببینید عمق و ارتفاع آن بدن شما را در حالت راحتی قرار می‌دهد یا نه.

اگر خیلی قدبلند نیستید یا زانو درد دارید، به دنبال مبل راحتی باشید که عمق زیادی نداشته باشد و به شما امکان راحت سرپا شدن را بدهد.

هیچ‌وقت مبلی را نخرید که نشیمن آن را امتحان نکرده‌اید. روی آن بنشینید، لم بدهید، تکیه دهید و فکر کنید چطور می‌خواهید از آن در خانه استفاده کنید. اگر دوست دارید روی مبل راحتی خود چرت بزنید، چک کنید که به شما این امکان را بدهد و بدن شما را در حالتی درست نگه ‌دارد. ببینید جای دست‌ها راحت است؟ کوسن‌ها نرمی و راحتی که به دنبالش هستید را به شما می‌دهند؟

۳. خرید مبل راحتی در سبک اشتباه

مبل راحتی شما باید تکمیل‌کننده سبک سایر وسایل خانه شما و سبک دکوراسیون داخلی شما باشد. درست است که در خرید مبل راحتی جنبه راحت بودن بر جنبه زیبایی‌شناسانه می‌چربد، ولی باز هم نباید به این موضوع بی‌توجه باشید و فقط به کاربرد آن توجه کنید. حداقل این است که سبک آن باید در چارچوب سبک طراحی داخلی شما بگنجد و از سبک کاملاً متفاوت و ناهماهنگی نباشد.

هر خانه باید در چارچوب‌های یک سبک طراحی بگنجد. اگر شما مبل راحتی بخرید که به خانه شما نمی‌آید، منظره چشم‌نوازی نخواهید ساخت. مگر اینکه شما از قصد بخواهید دو منظر متفاوت و جدا از هم در خانه خود بسازید.

۴. انتخاب پارچه یا رنگ نامناسب هنگام خرید مبل راحتی

 

انتخاب پارچه نامناسب هنگام خرید مبل راحتی می‌تواند اشتباه گران‌قیمتی باشد. پارچه مبل را بر اساس کاربرد مبل و جایی که می‌خواهید آن را قرار دهید انتخاب کنید.

 

اگر مبل راحتی را برای قسمتی از خانه می‌خرید که دائم در آن حضور دارید، یک پارچه ظریف و رنگ روشن زودتر از آن‌که از زیبایی‌اش لذت ببرید، کثیف و خراب خواهد شد.

انتخاب رنگ‌ نامناسب برای پارچه مبل یک اشتباه جدی دیگر است. این ایده که تکه‌ای از پارچه را قبل از خرید مبل راحتی به خانه ببرید و آن را در کنار سایر وسایل، رنگ دیوار، کف و نور خانه ببینید، همیشه ایده خوبی است.

همیشه رنگی را انتخاب کنید که دوست دارید و می‌توانید با آن زندگی کنید. رنگ ‌را بر اساس مد روز یا هوس آنی انتخاب نکنید. شما باید سال‌ها با رنگی که انتخاب می‌کنید، زندگی کنید.

۵. خرید مبل راحتی بی‌کیفیت

البته که همیشه نگرانی‌هایی درباره بودجه خرید مبل راحتی وجود دارد و شما باید هزینه را در نظر گیرید. اما خرید مبل راحتی باکیفیت طول عمر آن را بیمه می‌کند و مجبور نخواهید شد بعد از گذشت چند سال مبلتان را عوض کنید.

خرید مبل راحتی باکیفیت صرفه‌جویی طولانی‌مدت است. خرید یک مبل راحتی بی‌کیفیت به جای باکیفیت‌ترین مبلی که از عهده خریدش برمی‌آیید، یعنی از دست رفتن فاکتورهای شکل، ظاهر و راحتی در مدت کوتاه بعضی اوقات حتی چند ماه.

مبل راحتی که اسکلت بی‌کیفیتی دارد، امکان دارد بشکند و کل هزینه‌ای که برای آن کرده‌اید را به باد دهد.  

 

ادامه مطلب

برای خرید میز تحریر باید به چه نکاتی توجه کنید؟

میز تحریر

اینجادر بلاگ سایت نیلپر درباره انواع میز تحریر و اداری صحبت کردیم و مزایا و معایب هر یک از انواع آن را برشمردیم. احتمالاً الان درباره اینکه کدام نوع میز تحریر برای شما مناسب است، به نتیجه رسیده‌اید. ولی هنوز چند نکته باقی مانده که لازم است در خرید میز تحریر به آن توجه کنید. مثلاً چه میزی مناسب بودجه شماست؟ فضای واقعی شما برای قرار دادن میز چقدر است؟ رنگ‌ها در انتخاب شما مهم هستند؟

در ادامه چند نکته می‌‌خوانید که لازم است هنگام خریدن میز تحریر ایدئال خود به آن‌ها توجه کنید.

بودجه شما برای خرید میز تحریر چقدر است؟

 نگاهی واقع‌نگرانه به جیب خود بیندازید و ببینید نهایت بودجه‌ای که برای میز در نظر گرفته‌اید، چقدر است. اگر برای دفتر کارتان مبلمان و میز و صندلی می‌خرید، ببینید که در مجموع به چند میز احتیاج دارید. گذاشتن بودجه بزرگی برای یک میز وقتی که به تعداد زیادی میز تحریر احتیاج دارید، استراتژی درستی نیست.

فضای شما برای قرار دادن میز تحریر چقدر است؟

به فضای خود هم نگاهی واقع‌نگرانه بیندازید و ببینید چقدر فضا برای میز تحریر دارید. دوباره تأکید می‌کنم که یک میز بزرگ مقدار زیادی فضا اشغال می‌کند و یک میز اِل بهترین انتخاب برای فضای کوچک نیست. میز ال به اندازه میز نیمکتی با هر فضایی جور نمی‌شود و جا دادن آن در یک اتاق کوچک آن را پر و فضای باقی‌مانده را بی‌استفاده و تنگ می‌کند. وقتی که اتاق کوچکی دارید، باید از تمام فضاها حداکثر استفاده را بکنید.

 میزهای نیمکتی به صورت ردیفی و کنار هم، رو به دیوار یا چسبیده به هم از عرض هم چیده می‌شوند و به دلیل همین انعطاف در چیدمان، برای فضاهای کوچک مناسب‌تر هستند.

می‌خواهید چه کاری با میز  انجام دهید؟

آیا قرار است در دفتر کار شما هر کارمند یک میز مجرا داشته باشد؟ آیا از تکنیک دفتر کار باز استفاده می‌کنید؟ آیا به میزهای کوچک‌تر برای یک سری از شغل‌ها و به میزهای بزرگ‌تر برای مشاغل دیگر احتیاج دارید؟ به این توجه کنید که چه کاری قرار است روی یک میز انجام شود و بر اساس آن میز مناسب را انتخاب کنید.

چه ظاهری را برای میز تحریر ترجیح می‌دهید

اگر دفتر کار شما یک تم مشخص دارد یا بر اساس رنگ سازمانی شما طراحی شده و می‌خواهید که میز تحریر ها هم از آن نظم پیروی کنند، هماهنگی آن با فضای قبلی را هنگام خرید به یاد داشته باشید. یا مثلاً اگر دفتر کاری با فضای خیلی مدرن و مینیمال دارید، میزهای کار شیشه‌ای انتخاب مناسبی برای آن هستند. اگر به دنبال ظاهر بیشتر کلاسیک و طبیعی هستید، میزهای چوبی ساده با فضای شما همنشین هستند. شما باید به رنگ‌ها هم توجه کنید و اگر از طیف رنگی خاصی در دکوراسیون خود استفاده کرده‌اید، هنگام خرید میز این موضوع را در نظر بگیرید.

این روزها همانقدر که میزهای معمولی رنگ چوب یا سفید یا سیاه در بازار است، میزهای رنگی رنگی هم پیدا می‌شود. نگاهی به دفتر کار خود بیندازید و ببینید کدام میز تحریر به آن می‌آید.

میز تحریر شما باید چقدر فضا برای شما فراهم کند؟

وقتی که درباره میز ال شکل حرف می‌زنیم، به فضای زیادی که زیر آن برای قرار دادن وسایل فراهم می‌شود، فکر می‌کنیم و کشوهایی که طراحی شده‌اند تا در فضای زیر میز قرار بگیرند. شما در میزهای دیگر چنین فضایی در اختیار ندارید. پس درباره فضایی که احتیاج دارید فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید که چه میزی بخرید. این نکته را هم در نظر بگیرید که همیشه می‌توانید فضایی دیگر برای گذاشتن وسایل خود ایجاد کنید که ارتباطی به میز شما نداشته باشد. مثلاً یک میز دراور جدا تهیه کنید و در گوشه‌ای بگذارید یا قفسه‌ای روی دیوار نصب کنید.

این واقعاً به دفتر کار و نیازهای فردی شما بستگی دارد.

نیازهای آینده

آیا برنامه دارید که در آینده نزدیک دفتر کار خود را تغییر دهید یا در همان مکان تغییرات جدی ایجاد کنید؟ اگر قصد دارید فضای کار خود را بزرگ‌تر کنید، پس میزهای بزرگ‌تر گزینه بدی نیستند. اما میزهای نیمکتی چون انعطاف‌پذیری بیشتری دارند و با همه فضاها انطباق پیدا می‌کنند، پیشنهاد اول ما هستند.

تصمیم بزرگ

اگر فکر می‌کنید که انتخاب یک میز نباید چندان کار سختی باشد، الان با نکاتی که هنگام خرید میز اداری باید به آن توجه کنید، آشنا شده‌اید و می‌دانید که باید چیزهایی را هم بادقت مورد توجه قرار دهید.

حالا می‌دانید که آن‌قدرها هم که فکر می‌کردید، میز خریدن کار آسانی نیست.

ما طیف بزرگی از میزهای متفاوت برای نیازهای مختلف داریم و به عنوان یک تولیدکننده بزرگ میز و مبلمان اداری، در رنگ‌های مختلف، شکل‌های متفاوت، سایزها و متریال متنوع میز طراحی و تولید کرده‌ایم.

پس اگر به دنبال میز تحریر خاص یا هر نوع مبلمان اداری دیگری در تهران یا شهرهای دیگر ایران هستید، پیش از آنکه انتخاب نهایی را بکنید، از مجموعه‌های ما هم دیدن کنید.

اخیراً به دنبال یک میز تازه بوده‌اید؟ به دنبال تغییرات فضای اداری خود هستید؟ درباره خصوصیاتی که یک میز اداری باید داشته باشد تا راحت و کاربردی به نظر برسد، چه فکر می‌کنید؟ همین‌جا برای ما کامنت بگذارید یا از راه‌های ارتباطی دیگر با ما تماس بگیرید تا به هم کمک و بهترین‌ها را انتخاب کنیم.   

 

 

ادامه مطلب

میز اداری چه انواعی دارد؟

میز اداری

(قسمت اول)

یک میز اداری تنها یک میز نیست! در واقع مکانی است که شما به عنوان یک کارمند ساعت‌های زیادی را پشت آن می‌گذرانید و زندگی می‌کنید. به همین دلیل میز کار در واقع خانه دوم شما در خارج خانه است و حتماً نیاز است که راحتی شما را فراهم کند و هم‌زمان کاربردی باشد.

اگر کارمندی پشت میز اداری خود احساس راحتی نکند، هیچگاه نخواهد توانست به حداکثر بهره‌وری خود نزدیک شود. خودتان را در این جایگاه قرار دهید و تصور کنید تمام روز کاری پشت میزی نشسته‌اید که راحت نیست. کمرتان درد گرفته. میز خیلی کوچک است. فضای کمی دارید و برای یافتن وسایلتان باید یک جست‌و‌جوی حسابی راه بیندازید چون نمی‌توانید نظم و ترتیبی به آن‌ها بدهید.

یک دیزاین بد و یک انتخاب بد قطعاً نمی‌تواند به افزایش بهره‌وری شما منتهی شود. به همین دلایل اینجا قصد داریم انواع میز اداری را به شما معرفی کنیم تا بر اساس این شناخت، میزی مناسب نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

 

انواع اصلی میز اداری

 

درست مثل صندلی اداری که ماتنوع است، انواع مختلفی از میز اداری هم وجود دارد. برای سلامتی شما ضروری است که میز درست را برای نیاز خود انتخاب کنید. از راه درست انتخاب کردن میز و صندلی می‌توانید راحتی خود را بیشتر و بهره‌وری را افزایش دهید. یک کارمند خوشحال، یک کارمند موفق و کاراست.

انواع میز اداری که می‌توانید در نظر بگیرید:

میز موج‌دار یا منحنی

میز نیمکتی

میز پذیرش

میز جلسه.

البته انواع خاص‌تر و کم‌کاربرد‌تری هم وجود دارد اما انتخاب‌های اصلی شما از میان گزینه‌هایی است که نام بردیم. بیایید نگاهی به هر کدام بیندازیم و هر یک را مختصری معرفی کنیم.

 

میز اداری منحنی

 

این نوع میز زمانی رایج شد که هنوز کامپیوترهای رومیزی بزرگ، انتخاب تکنولوژیک ادارات بودند و میزها یک منحنی درست مقابل کامپیوتر داشتند که برای نشستن بود. این قسمت همچنین بزرگ‌ترین و پهن‌ترین قسمت میز بود چون مانیتور روی میز جای زیادی اشغال می‌کرد.

این روزها همچنان هم می‌توانید از این میزها استفاده کنید. اگر هم‌زمان از لپ‌تاپ و تبلت و کامپیوتر رومیزی استفاده کنید، باز هم در هر دو طرف فضا برای شما باقی می‌ماند.

میزهایی مثل این، معمولاً در سمت چپ لبه‌های کوتاه‌تری دارند و طولشان در سمت راست بلندتر است.

منحنی هم درست در میانه است و صندلی اداری درست در آن قرار می‌گیرید. این البته به این معنا نیست که شما حتماً باید در این وضعیت بنشینید. اما شما در این حالت انعطاف بیشتری را تجربه می‌کنید. بهترین راه برای توصیف این میز توصیف آن به شکل حرف ال است. گاهی در بازار این میز را با همین اسم یعنی میز اِل می‌شناسند.

 

ادامه مطلب

فواید مبلمان اداری ارگونومیک

مبلمان اداری ارگونومیک

وقتی که شما در اداره یا دفتر کار می‌کنید، احتمالاً ساعات بسیاری را پشت میز سپری می‌کنید. کارمندان معمولی به طور متوسط تقریباً ۲هزار ساعت در سال برای کار با کامپیوتر یا وظایف اداری پشت یک میز می‌نشینند. این شغل‌های پشت میز نشینی اغلب بر سلامت آن‌ها اثر دارد. بخصوص وقتی که مبلمان اداری ارگونومیک و سازگار با بدن نداشته باشند.

برای حفظ سطح راحتی مطلوب، راه‌حل‌های ارگونومی وجود دارد که عملکرد شما را در محیط کار بهبود می‌دهد و بر سلامت شما هم اثر مثبت دارد.

مبلمان اداری ارگونومیککه برای جلوگیری از آسیب و فشار جدی و بسیار کاربرپسند و قابل انعطاف طراحی می‌شوند، باعث می‌شوند کارکنان بهتر فعالیت کنند. نشستن در یک حالت می‌تواند باعث فشار شدیدی بر ستون فقرات وارد کند. به همین دلیل است که ادارات مدرن به این سمت می‌روند که تمام مبلمان خود را به مبلمان اداری ارگونومیک تبدیل کنند.

 

مبلمان اداری ارگونومیک

 

مزایای مبلمان اداری ارگونومیک

 

صندلی‌های ارگونومیک به طور خاص برای افزایش کارایی و راحتی ساخته شده‌اند. آن‌ها با کاهش درد‌ها و مشکلات گردن و کمر، بخش‌هایی از بدن که بیشترین فشار را حین کار تحمل می‌کنند، راحتی را به کارکنان هدیه می‌دهند.

یک صندلی با تکیه‌گاه سر، از کشش بدن هنگام نشستن پشتیبانی می‌کند و برای کار مطلوب‌تر است. کار کردن روی یک صندلی ارگونومیک روز کاری را آسان‌تر می‌کند. صندلی باید عمق مناسبی داشته باشد و روی محورش به راحتی بگردد تا هنگام تلاش برای ایستادن کمترین فشار را به مفاصل بیاورد. 

در کنار هم قرار گرفتن صندلی و میزی که هر دو ویژگی ارگونومیک داشته باشند، باعث افزایش بهره‌وری شما در کار خواهند شد.

 

بهره‌وری

 

یک صندلی متناسب با قد و اندام شما برای بهره‌وری مطلوب ضروری است. ما همه با هم متفاوت هستیم و داشتن یک صندلی که کاملاً با خصوصیات فیزیکی و میزان ساعات کاری ما با کامپیوتر متناسب باشد، کمترین فشار و آسیب را به عضلات و مفاصل وارد می‌کند. یک صندلی که برای افرادی که حرکت و فعالیت بدنی کمتری حین کار دارند، طراحی شده باشد، راه‌حل مناسبی است که کیفیت کار این افراد را بهبود می‌دهد و آسیب کمتری را به بدن آن‌ها تحمیل می‌کند. 

در کنار بیماری، کمردرد و مشکلات کمر، بزرگ‌ترین عامل ترک کار کارکنان است. مطالعات نشان داده که مبلمان اداری ارگونومیک می‌توانند تا ۵۰درصد کیفیت کار و سلامت کارکنان را افزایش دهد و از غیبت آن‌ها بر اثر آسیب‌های ستون فقرات جلوگیری کند. مبلمان اداری ارگونومیک باعث افزایش روحیه و کاهش خستگی می‌شود.

 

فاکتورهای سلامت

 

از صندلی و میز، تا هر نوع مبلمان اداری، خصوصیت ارگونومیک مزایایی برای سلامتی و بهبود محل کار دارد.

به طور کلی ارگونومی محافظ بدن است. با ارگونومی بدن شما تحت فشار نخواهد بود. می‌توانید حالت بدن و نشستن خود را هر چقدر که می‌خواهید تغییر دهید و به راحتی به جهات مختلف بنشینید و فشار را بر نقاط آسیب‌پذیر کمتر کنید.

نگه داشتن بدن در حالت‌هایی که حس راحتی به شما منتقل می‌کند و احتمال آسیب را کاهش می‌دهد، فرهنگی در اداره ایجاد می‌کند که برای سازمان سودمند است.

اگر به دنبال تغییر و بهبود فضای اداری هستید، از صفحات مبلمان اداری ارگونومیک نیلپر بازدید کنید. ما گستره‌ای از گزینه‌ها را از لحاظ طراحی، خصوصیات و قیمت در نیلپر در اختیار شما گذاشته‌ایم تا محل کار خود را مدرن، زیبا و ارگونومیک مبله کنید.

 
ادامه مطلب

چطور خانه را برای آمدن کودک آماده کنیم؛ کابینت‌ آشپزخانه و مبل‌ پارچه‌ای

قسمت دوم

اینجاخواندیم که میز و مبل خانه را چطور انتخاب کنیم تا مناسب حضور کودک باشد. در ادامه درباره دکوراسیون آشپزخانه و مبل پارچه‌ای و دیگر اثاث پارچه‌ای در خانه می‌خوانید و اینکه چطور آن‌ها را برای حضور کودک آماده کنید.

کابینت آشپزخانه متناسب با حضور کودک

کابینت‌ها و گنجه‌هایی را امتحان کنید که دستگیره‌‌های نمایان نداشته باشند تا باز کردن آن برای کودک خردسال کنجکاو شما بیشتر سخت باشد. اگر مواد شوینده و مثلاً بطری مایع سفید‌کننده را در کابینت‌های پایین نگه می‌دارید، مطمين شوید که در کابینت قفل می‌شود. کابینت‌های حاوی مواد خوراکی مثل برنج و آرد که پخش شدن آن در آشپزخانه می‌تواند فاجعه به بار آورد نیز لازم است که قفل داشته باشند. کابینت داروها هم که دیگر گفتن ندارد، دور نگه داشتن آن‌ها از دست کودک شما ضروری است.

به هیچ وجه نیاز نیست که شخصیت سبک دکوراسیون خانه خود را از بین ببرید به این دلیل که حالا شما یک خانواده دارید. اگر به سبک شابی شیک، کلاسیک یا مدرن و این نوع سبک‌های آراسته و پرزرق و برق علاقه دارید، می‌‌توانید آن را با حضور نوزاد، خردسال و نوجوان هم نگه دارید. شاید فقط برای نگهداری از این سبک‌ها کمی به بهینه‌سازی و انطباق محیط برای حضور کودک لازم باشد.

مبل پارچه‌ای بهترین انتخاب برای حضور کودک

 

وقتی فرزند شما خیلی کوچک است، پارچه‌هایی برای پوشش صندلی با تشک پارچه‌ای یا  مبل پارچه‌ای و دیگر اثاث از این جنس، در دکوراسیون انتخاب کنید که بادوام، قابل شستشو و چرک‌تاب باشند. پارچه‌های گران‌قیمت یا مخمل‌های لوکس را برای اثاث منزل به لینن و جین‌های قابل شستشو و چرم تبدیل کنید. چرم یک روکش مناسب برای جایگزین کردن پوشش مبل پارچه‌ای است تا جوابگوی حضور کودک و لکه‌های خوراکی و... باشد.

البته مخمل در بعضی رنگ‌ها و جنس‌ها ممکن است دستکار‌ی‌های کودکان را تحمل کند. پیشنهاد ما این است که برای دیگر اثاثیه روکش‌های پارچه‌ای در نظر بگیرید که به راحتی جدا شوند و بتوانید آن‌ها در ماشین لباسشویی بیندازید.

حتی خوب است که برای این روکش‌ها یک دست جایگزین داشته باشید که هر روز مجبور به شستشو و اتوکشی نشوید. پیشنهاد بعدی این است که روی اجناسی سرمایه‌گذاری کنید که باکیفیت و بادوام هستند تا با بزرگ شدن خانواده شما همچنان زیبا باقی بمانند.

چیزی که به زیبا نگه داشتن مبل پارچه‌ای شما درحالی‌که روکش شده‌ کمک می‌کند، کوسن‌های زیبا و متنوع است. اگر از ظاهر جدید مبل راضی نیستید، آن را با تعداد زیادی کوسن تزیین کنید. یک توصیه ما برای نظافت آسان لکه‌های ناشی از حضورکودک، جایگزین کردن روکش چرم به جای پارچه بود. اگر مبلمان چرمی، مدل محبوب شما نیست، در اینجا هم کوسن‌های پارچه‌ای زیبا راه‌حل شما برای رسیدن به ظاهر دلخواهتان است.

.

 کوسن‌های بزرگ پارچه‌ای یا چرمی به تنهایی نیز جایگزین خوبی برای صندلی‌های استاندارد هستند. این نوع صندلی‌ها گزینه‌های مناسبی برای کودکان هستند وقتی می‌خواهند جلوی تلویزیون لم بدهند یا کتاب بخوانند.

همانطور که گفتیم، یک پیشنهاد برای زیبایی و در عین حال کاربردی کردن کاناپه‌ها این است که آن‌ها را با کوسن‌های زیبا و لوکس بیارایید. اگر به خاطر حضور کودک نمی‌توانید پارچه دلخواه خود را برای رومبلی انتخاب کنید، آن‌ها برای کوسن استفاده کنید.

 چاپ‌های گرافیکی جذاب، رنگ‌های شارپ و بافت‌های خاص بدون اینکه هزینه زیادی روی دستتان بگذارد به دکور شما اضافه می‌شود. این کوسن‌ها اینقدر قیمیتی ندارند که شما را از بابت اثر دست شکلاتی کودکتان نگران کنند!

بیایید با این واقعیت روبه‌رو شویم که صندلی‌ها و کوسن‌ها سال‌های زندگی محدودی دارند و قرار نیست یک عمر کنار ما باشند اما هنوز هم خوب است جنسی انتخاب کنید که قابل جدا شدن و شستن باشد.

مزیت دیگری که کوسن‌ها دارند این است که می‌توانید متناسب با آمدن هر فصل آن‌ها را تغییر دهید و فضای خانه را تغییر دهید. مثلاً در بهار از طرح‌‌های گلدار و در زمستان از طرح‌های هندسی استفاده کنید. رنگ‌های زرد و نارنجی را برای پاییز در نظر گیرید. کوسن‌ها مثل یک کاناپه یا یک جزیره آشپزخانه لازم نیست سال‌ها برای ما عمر کنند و حضور آن‌ها در خانه موقتی است. پس وسواس زیادی به خرج ندهید.

 

ادامه مطلب

نقش لوازم تزئينی در دکوراسیون

لوازم تزئینی

ده روش برای اینکه بدون هزینه زیاد، دکوراسیون بهتری داشته باشیم

قسمت سوم

* نقش لوازم تزئينی در دکوراسیون

در قسمت‌های قبل این مطلب در بلاگ نیلپر چند نکته گفتیم که رعایت آن‌ها دکور خانه را بهبود می‌دهد، بدون اینکه مخارج زیادی داشته باشد. بخش بعدی این نوشته را در ادامه می‌خوانید. این بار نکته‌ها درباره لوازم تزئينی خانگی و نقش آن‌ها در دکور است.

لوازم تزئینی

۶. لوازم تزئينی را با هم ست کنید

 

دسته‌بندی گروهی از لوازم تزئينی و جور کردن آن‌ها با هم برای قرار دادن در گوشه و کنار خانه یکی از راه‌های ایجاد دکوراسیون دارای عمق و لایه‌های مختلف است.

اکسسوری بخش ضروری یک دکوراسیون زیبا، تأثیرگذار و درخشان است. با وجود اهمیت اکسسوری‌ها و لوازم تزئينی در دکور خانه، اغلب یا آن‌ها خیلی بی‌ربط و جدا افتاده استفاده می‌شوند یا در استفاده از آن‌ها زیاده‌روی می‌شود.

نظر متخصصان طراحی داخلی نیلپر درباره استفاده از لوازم تزئينی این است که باید با نگاه صحیح و حرفه‌ای قطعات مختلف آن را انتخاب کرد. در یک دید کلی لوازم تزئینی باید با اجسام اطرافشان تناسب داشته باشند و در یک مجموعه مناسب جای داده شوند. این گروه‌بندی ایدئال باید طوری انجام شود که حضور آن‌ها اضافی احساس نشود و در عین حال فضا خالی به نظر نرسد.

لوازم تزئینی باید با دقت انتخاب شوند و در جای درستی قرار گیرند. استفاده درست از قطعات نسبتاً کم‌قیمت لوازم تزئینی یکی از راه‌هایی است که می‌توانیم با هزینه‌ای کم فضا را داری سبک و زیبا کنیم.

 

۷. پرده؛ از لوازم تزئینی اثرگذار

 

اگر قصد دارید خانه‌ای دارای سبک و کامل داشته باشید، پوشش پنجره‌ها یک قطعه مهم در پازل طراحی داخلی است. برای انتخاب پرده و سایه‌بان باید با نگاه مناسبی پیش روید. پرده‌ها یکی از بهترین راه‌های اضافه کردن زیبایی و شکوه به دکوراسیون، بدون مخارج هنگفت هستند.

پوشش پنجره همچنین باید طوری انتخاب شود که نور طبیعی بیشتری به خانه برسد. در عین حال راهی مفید برای کمی تنوع بخشیدن به دکوراسیون اتاق است. بسته به نوع پرده و نوع نصب شدن آن، می‌توان فضا را بزرگ‌تر یا سقف را بلندتر نشان داد.

 

۸. لوازم تزئینی دیوارها؛ چاپ یا نقاشی

 

وقتی به آثار چاپ یا آثار هنری برای دیوار خانه فکر می‌کنید، یک کلمه فوراً به ذهن می‌آید: گران‌قیمت!

اما در واقعیت لازم نیست بودجه بزرگی به آثار گران‌قیمت هنری تخصیص دهید. البته مهم است که در خانه‌ای که طراحی داخلی شده، دیوارها خالی و بی‌روح نباشند. دیوارهای خالی بسیار ناخوشایند و سرد هستند. در این حالت شما می‌توانید به دنبال لوازم تزئینی و تابلوهایی باشید که با بودجه شما جور باشند و بتوانید با آن‌ها فضایی خاص برای خود بسازید.

 

این‌ها بخشی از توصیه‌های متخصصان طراحی داخلی نیلپر برای بهتر کردن دکوراسیون خانه با هزینه کم بود. در واقع با بهره‌گیری از اندکی خلاقیت و دانش طراحی لازم نیست برای زیبا کردن دکور خانه پول زیادی هزینه کنید. توصیه‌های بعدی را اینجا بخوانید. 

 
ادامه مطلب

مبلمان کودک را چگونه انتخاب کنید؟

مبلمان کودک

مبلمان کودک را چگونه انتخاب کنید؟

نکته کلیدی برای اینکه اتاق کودک را به یک اتاق خاص تبدیل کنید، این است که قطعات مبلمان کودک خاص و یونیک برای دکور اتاق انتخاب کنید.
یک پسربچه فقط به یک تخت برای خوابیدن و یک میز برای بازی احتیاج ندارد. به وسایلی نیاز دارد که فانتزی و خلاقیتش را بپروراند. اتاقش را به سرزمین عجایب تبدیل و در عین حال راحتی و آرامش برای او فراهم کند و ضامن سلامتی‌اش باشد.
از این نترسید که از کودک زنده درونتان الهام بگیرید. با لحاظ نکات ایمنی و سلامتی، برای انتخاب وسایل سرگرم‌کننده و نامتعارف برای اتاق فرزندتان گام بردارید.
اینجا چند پیشنهاد جدید و خارق‌العاده برای دکور مبلمان کودک شما داریم.


تختی شبیه چادر


شما می‌توانید تخت‌خواب کودک را به شکل یک چادر سرخپوستی یا مسافرتی درآورید و قصه‌های شبانه ماجراجویانه را واقعی‌تر از همیشه روایت کنید. قطعاً شما و کودکتان از بازی در آن بیشتر لذت خواهید برد.


تخت رنگارنگ


پیشنهاد بعدی این است که تخت کودک و رختخواب آن را رنگارنگ و بازیگوشانه بیارایید. کودک به فضای لذت‌بخش و شادی‌آور برای رشد و نمو احتیاج دارد. زمانی که کودکتان به اندازه کافی بزرگ شد، تلاش کنید که سلیقه خودش را دنبال کنید و برای انتخاب مبلمان کودک نظر خودش را بپرسید.
بگذارید رنگ و سبک مبلمان را خود کودک تعیین کند. او باید از دنیای کوچکی که با هم می‌سازید، لذت بیشتری نسبت به قبل ببرد. اینکه کودکان بدانند مسئولیت بخشی از پروسه دکوراسیون را با پدر و مادرشان شریک شده‌اند، به آن‌ها حس بهتری می‌دهد.
اگر والدین حق انتخاب به کودک بدهند، خیلی دوست‌داشتنی خواهد بود. دست کودکتان را بگیرید و با او به فروشگاه مبلمان بروید و بگذارید در انتخاب و طراحی وسایل اتاق شریک شوند.

 

ایجاد سطوح مختلف در اتاق


ایده جالب و هوشمندانه‌ای است اگر اتاق کودک را در دو سطح طراحی کنید. این‌طوری فضا برای کودک شما جالب‌تر و برای شما کاربردی‌تر خواهد شد. یک پلکان کوچک کنار تخت درست کنید. می‌توانید به جای کشو و قفسه و به عنوان رابط طبقه بالای تخت ازش استفاده کنید. زیر پلکان را به عنوان جایی برای میز تحریر یا یک مبل راحتی یا فضای جدیدی برای بازی استفاده کنید.
در اتاقی به این زیبایی و جذابی، کودک شما حس خواهد کرد که در قلمرو پادشاهی کوچک خودش است.
استفاده از فضای زیر تخت، علاوه بر داشتن خلاقیت و نوآوری، در استفاده از فضا هم صرفه‌جویی می‌کند. اگر محدودیت فضا دارید، این روش مناسبی برای شما خواهد بود که فضای بیشتری برای فعالیت‌های کودکتان ایجاد کنید.

 

مبلمان کودک را فراموش نکنید


مبل کودک هم یک قطعه مهم از مجموع مبلمان اتاق اوست. مبل کودک جایی است برای لم دادن، خوردن خوراکی یا مطالعه و استراحت بعد از اینکه خسته از مدرسه برمی‌گردند.
مبلمان کودک باید جذاب، بامزه، بازیگوشانه و در عین حال ضامن سلامت باشد. باید هم برای مطالعه و هم برای خوابیدن، راحت باشد.
مبل کودک بهترین انتخاب برای دکور اتاق کودک است. کودک عاشق این موضوع است که چیزی مخصوص او درست شده باشد.
برای مبلمان کودک بهترین متریال را انتخاب کنید. به تمیز شدن و مقاوم بودنش توجه کنید چون بچه‌ها احتمالاً آن‌را رنگی یا آغشته به غذا می‌کنند.
مبل‌های رنگی و طرحدار انتخاب کنید. هر چه رنگ تیره‌تر باشد دیرتر کثیف می‌شود. شما باید برای فجایع کوچکی که بچه می‌آفریند، آماده باشید.
به عنوان والدین، قطعاً آرزوی شماست که فرزندتان هر جا که هست، خوشحال و راحت باشد. پس در انتخاب و دکور اتاق کودک این نکات را از یاد نبرید.
اگر در حال تحقیق برای یافتن بهترین مبل برای اتاق کودک دلبندتان هستید، از صفحه مبل کودک نیلپر هم در همین سایت دیدن کنید. چیزی را که به دنبالش هستید، پیدا خواهید کرد!
 

مبلمان کودک

 
ادامه مطلب

پنج پله برای شناخت انواع صندلی ناهارخوری

صندلی ناهارخوری

اتاقی که با خانواده و دوستان در آن جمع می‌شوید و دور هم غذا می‌خورید، شایسته توجه ویژه در طراحی دکور خانه است. شما باید محیط گرم و دلپذیری بسازید که اعضای خانواده از گرد هم آمدن در آن نهایت لذت را ببرند. وقتی که به سراغ طراحی اتاق غذاخوری می‌روید با فاکتورهای بی‌شماری روبه‌رو هستید. روشن است که میز غذاخوری نقطه کانونی این دکور خواهد بود. شناخت انواع صندلی ناهارخوری و میز به شما در طراحی درست فضا کمک خواهد کرد.

 ممکن است مهم پنداشتن انتخاب میز شما را از انتخاب صندلی ناهارخوری مناسب غافل کند. خیلی مهم است که شما صندلی‌هایی داشته باشید که مکمل میز شما باشند. امروزه در طراحی مدرن و معاصر دست شما برای ست کردن انواع صندلی ناهارخوری با میز باز است تا ترکیب یونیکی برای اتاق غذاخوری خود بسازید.

 در این پست بلاگ سایت نیلپر ما درباره پنج نوع از انواع صندلی ناهارخوری بحث می‌کنیم که می‌توانند فضای غذاخوری شما را زیبا و دلنشین کنند.

صندلی ناهارخوری

صندلی‌ ناهارخوری دسته‌دار سنتی

همان‌طور که از نام‌گذاری برمی‌آید، صندلی‌های دسته‌دار سنتی در طراحی خود  دسته‌هایی در کنار صندلی دارند. معمولاً این انواع صندلی ناهارخوری دسته‌‌دار را در دو سر میز غذاخوری می‌گذارند. این نوع صندلی وقتی برای میز غذاخوری به کار می‌رود، ظاهر بسیار رسمی به چیدمان میز می‌بخشد. اگر می‌خواهید زیبایی و یکپارچگی بیشتری به اتاق غذاخوری ببخشید، صندلی‌های دسته‌دار را ست دیگر صندلی‌ها انتخاب کنید.

بسته به چیزی که نیاز دارید یا ترجیح می‌دهید، می‌توانید صندلی چوبی، فلزی، پلاستیکی، روکش‌دار یا چرمی انتخاب کنید.

 

صندلی ناهارخوری ساده بدون دسته

از بین انواع صندلی ناهارخوری این نوع از متداول‌ترین و معمولی‌ترین صندلی‌ها برای اتاق غذاخوری و آشپزخانه است.

صندلی‌های استاندارد پشت میز غذاخوری عموماً بدون دسته طراحی می‌شوند، یک فریم چوبی دارند و پشتی رو به عقب.

با وجود اینکه بیشتر انواع صندلی ناهارخوری با صفحه نشیمن چوبی طراحی می‌شوند، بعضی از آن‌ها هم رویه پارچه‌ای دارند. اگرچه ممکن است تمام سطوح صندلی روکش نشده باشد و فقط تشکچه نشیمن تعبیه شده باشد.

 

صندلی ناهارخوری پارسونز 

این انواع صندلی ناهارخوری برای اولین ‌بار در سال ۱۹۳۰ به بازار معرفی شد. این مدل صندلی‌ها با هر دکوراسیونی هم‌خوانی دارند و این را مدیون خطوط صاف و طراحی ساده‌شان هستند. طراحی اورجینال این صندلی به کاربرد و راحتی معطوف بوده و تزئینات اضافی و غیرکاربردی را به کلی حذف کرده است. این صندلی بدون دسته روکش پارچه‌ای از یک نوع پارچه لینن، چرم یا رودوزی فرورفته یا طرح‌دار دارد. فایده این نوع صندلی این است که می‌توان آن را در هر جای خانه گذاشت و در کاربردهای مختلف استفاده کرد.

 

 

صندلی ناهارخوری

 

 

 

 

صندلی ناهارخوری روکوبی شده

صندلی غذاخوری در طرح‌ و استیل‌های بسیار متنوع موجود است. اگر از انواع صندلی ناهارخوری، یک صندلی با رویه پارچه‌ای انتخاب کردید، قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که این نوع صندلی خوب با سبک زندگی و دکور اتاق غذاخوری شما همراهی داشته باشد. صندلی روکوبی شده حس یک استایل سنتی و با جلال و جبروت را منتقل می‌کند. البته یک صندلی کاملاً چوبی یا یک صندلی فلزی بیشتر حس مرتب بودن را منتقل می‌کنند و برای تمیز کردن هم راحت‌تر از صندلی پارچه‌ای هستند.

 

صندلی ناهارخوری حصیری

صندلی حصیری محبوب‌ترین نوع بین انواع صندلی ناهارخوری برای فضای باز مثل بالکن، پاسیو، حیاط و فضاهای مشابه است. صندلی‌های حصیری زیبا هستند و بسته به کیفیت ساخت و استایلی که دارند، می‌توانند حتی لوکس به نظر برسند. اگر می‌خواهید یک منظره یونیک از چیدمان خود بیافرینید، می‌توانید به سراغ صندلی‌های ترکیب چوب و حصیر بروید و با کوسن‌های پارچه‌ای آن‌ها را تزیین کنید.

 

حرف آخر از صندلی ناهارخوری

اگر یک ست صندلی مشابه می‌خواهید یا اینکه برنامه دارید که چند نوع را با هم ترکیب کنید، انتخاب درست از بین انواع صندلی ناهارخوری می‌تواند کمک کند که تم اتاق متعادل کنید. انتخاب یکی از انواع صندلی‌هایی که در بالا گفتیم، این توانایی را به شما می‌دهد که بدون صرف هزینه زیاد، یک اتاق غذاخوری چشمگیر بسازید.

اگر به دنبال صندلی ناهارخوری هستید که خوش‌استایل، بادوام و زیبا باشد و با داشتن همه این خصوصیات، با این اوضاع بازار از عهده خریدش بربیایید، از سایت نیلپر دیدن کنید و سری به بخش صندلی غذاخوری بزنید و تنوع آن و قیمت‌ها را ببینید.

 برای اطلاعات بیشتر از محصولات یا مکان فروشگاه‌ها با ما تماس بگیرید. 

 

 
ادامه مطلب


        

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت