ادامه مطلب

ادامه مطلب

مبل کودک کیتی و دیگر طرح‌های کودکانه محبوب در نیلپر

آماده کردن اتاق کودک و تهیه مبلمان برای آن یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های دکوراسیون منزل است. کودک شما عزیزترین عضو خانواده است و شما دوست دارید از هر چیز بهترینش را برای او تهیه کنید. شما علاقه دارید کاری کنید که بیشترین لذت را از حضورش کنار شما و در اتاق خود ببرد. استفاده از قطعات مبلمان مخصوص به کودکان مثل مبل کودک کیتی، مبل کودک باب اسفنجی و مبلمان یا تخت و صندلی با اشکال کارتونی و کودکانه که دنیایی آشنا و شیرین برای کودکان می‌سازند، یکی از محبوب‌ترین راه‌های ساختن اتاقی رویایی برای کودک دلبند شماست.

اگر در صفحه اول سایت مبلمان نیلپر در منوی محصولات به دنبال عبارت مبل کودک و نوجوان بگردید و به صفحه مبل کودک و نوجوان سایت نیلپر بروید، با محصولات متنوع این شرکت برای کودکان و نوجوانان آشنا می‌شوید.

مبل کودک کیتی نیلپر و دیگر طرح‌های مبل کودک این برند، با طراحی مدرن و چشم‌نواز جلوه‌ای جذاب و خاص به اتاق کودک شما می‌دهند. اما زیبایی فقط یکی از مزایای مبل‌های کودک نیلپر است. خوب است که بدانید خرید مبل‌ها و صندلی‌های کودک نیلپر به معنی تضمین سلامتی کودکان شما حین نشستن روی این مبل و صندلی‌هاست.

مبل کودک کیتی، پاندا یا مبل پارچه‌ای کودک رنگی نیلپر بر اساس اصول ارگونومی طراحی و ساخته شده‌اند. ارگونومیک بودن، تنها خصوصیت مبلمان اداری نیلپر نیست. نیلپر در مبلمان کودک خود این هماهنگی مبلمان با بدن کودک را در نظر گرفته و رعایت کرده است.

ویژگی دیگ مبل کودک کیتی و دیگر طرح‌های مبلمان کودک نیلپر این است که در هنگام انتخاب می‌توانید از بین پارچه‌ها و روکش‌های چرمی مختلف و متنوع، روکش دلخواه خود را انتخاب کنید و مبل محبوب خود را با همان روکش پارچه‌ای یا چرمی تحویل بگیرید.

 

 

مبل کودک نیلپر مناسب سن ۲.۵ تا ۷ سال است و می‌توانید از آن در اتاق کودک، مهد‌کودک‌ها یا آتلیه‌های عکاسی کودکان استفاده کنید.

 

متریال به کار برده شده در مبل کودک کیتی و دیگر طرح‌های مبل کودک و نوجوان نیلپر، فوم سرد است که بر اثر تکیه دادن و نشستن تغییر حالت نمی‌دهد و حس راحتی و آرامش را به کودک شما منتقل می‌کند.

مبل کودک نیلپر در دو حالت دسته‌دار و بدون دسته طراحی شده است. مدل بدون دسته، آزادی عمل بیشتری برای حرکت و بازی به کودک شما می‌دهد.

در طراحی مبل کودک کیتی و دیگر مبل‌های کودک نیلپر، هیچ گوشه تیز و برنده‌ای تعبیه نشده تا در اثر برخورد، هیچ آسیبی به کودک وارد نشود. از این لحاظ مبل کودک نیلپر، کاملاً ایمن و حافظ سلامتی کودکان است.

 

مبلمان کودک نیلپر با متریال چوب و فوم سرد بسیار سبک و بادوام هستند و جابه‌جایی آن‌ها راحت است.

 

مبلمان کودک باید از جنسی باشد که راحت تمیز شود یا قابلیت شست‌وشو داشته باشد. روکش‌های چرم مبلمان کودک نیلپر به راحتی تمیز و شسته می‌شوند.

والدینی که به انتخاب وسایل کودکانشان حساس هستند و به دنبال اجناسی هستند که برای کودک حساسیت‌زا و آسیب‌زننده نباشد، باید از محصولات کودک نیلپر دیدن کنند.

مبل کودک نیلپر با طراحی خاص نه‌تنها حافظ سلامتی و یاری‌رسان رشد کودکان است و با طرح ‌و سایز کودکانه به آن‌‌ها حس آرامش و لذت منتقل می‌کند، به آن‌ها حس استقلال و اعتماد به نفس بیشتری هم  می‌دهد.   

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت