ادامه مطلب

ادامه مطلب

ایده‌هایی برای انتخاب مبلمان شیک

اگر به دنبال پیدا کردن مبلمان شیک جدید و وسایل خانه به‌روز برای خانه جدیدتان هستید، در اینجا ایده‌هایی از آخرین طرح‌های مد روز مبلمان برای سال ۲۰۱۹ را گرد آورده‌ایم. موقع خرید مبلمان شیک جدید از این اطلاعات استفاده کنید تا خانه‌تان با جدیدترین مد دنیا به‌روز شود.

البته چیزی که درباره به‌روز بودن مبلمان و دیگر اثاثیه خانه باید بدانید این است که این مدها اکثراً بسیار مقطعی و کوتاه مدت‌اند. بنابراین یا از ایده‌هایی استفاده کنید که همیشه مد است یا مطمئن شوید این کار برایتان ارزش صرف وقت و سرمایه را دارد.

استفاده از تُن مایه جواهرات

استفاده از رنگ جواهرات باشکوه، مثل زمردی و یاقوتی و... به خانه حسی اشرافی می‌دهد. اگر می‌خواهید اتاقتان فضایی کاخ‌گونه بگیرد، استفاده از این رنگ‌ها شرط لازم است.

در حالی که مدهای روز مبلمان دائم در حال تغییر است، رنگ جواهرات و حس و حالی که به خانه می‌دهد همیشه در این بین جایش امن بوده است.

 بنابراین اگر می‌خواهید با انتخاب یک مبلمان شیک جدید چنین فضایی را در خانه‌تان ایجاد کنید، استفاده از این رنگ‌ها را فراموش نکنید، حتی اگر شده است در حد رنگ یک کوسن.

روکش مخمل

هیچ شکی نیست که در سال‌های گذشته باز هم مخمل به بازار مد مبل بازگشته است. این پارچه نرم و باشکوه تأثیری عالی روی فضای خانه دارد، به ویژه اگر با رنگ‌های جواهرات ترکیب شود. اما نکته کلیدی در اینجا انتخاب مبلمانی است که مدرن باشد و نه سنتی و کلاسیک.

مواد طبیعی

در سال ۲۰۱۹ این مواد طبیعی هستند که بر بازار مبلمان حاکم‌اند. مبلمان ساخته شده از موادی مثل سنگ، چوب و الیاف طبیعی در حال حاضر بر قله جهان همواره در تغییر مبلمان ایستاده‌اند؛ مثلاً گلدانی از سنگ طبیعی که روی میزی از چوب طبیعی تیره رنگ و جلوی مبلمانی با روکش نخ یا پشم گذاشته شده است.

بنابراین برای داشتن مبلمان شیک جدید به دنبال مواد طبیعی بروید. به این ترتیب هم خانه‌ای مطابق جدیدترین مد روز خواهید داشت و هم با استفاده نکردن از مواد مصنوعی به طبیعت کمتر آسیب می‌رسانید. به علاوه قیمت این مواد هم از بسیاری از مواد مصنوعی ارزان‌تر است.

مبلمان بادوام

آنچه باب مد سال ۲۰۱۹ است، مبلمانی است که بیشتر دوستدار طبیعت باشد. یکی از راه‌های تمرکز روی این موضوع استفاده از مواد بازیافتی و افزایش دوام مبلمان‌ها است.

در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت‌های طراح و تولیدکننده، مبلمان‌ و دیگر وسایل تولیدی‌شان را با استفاده از چوب‌های بازیافتی و مواد گرفته شده از منابع مدیریت ‌شده می‌سازند که در عین حال ارزان‌تر هم هستند.

بنابراین برای داشتن مبلمان شیک جدید شاید لازم نباشد دیگر به اندازه قبل پول خرج کنید.

طرح گلدار

یکی دیگر از ایده‌های خرید مبلمان شیک جدید، طرح گلدار است. طرح‌های قدیمی گلدار در این سال‌ها بار دیگر نفسی تازه کرده و در سال ۲۰۱۹ نیز همچنان جزء برترین‌های بازار مد است.

خوشبختانه این بازگشت همراه شده است با تولید پارچه‌ها و روکش‌های متنوع و زیبایی که قبلاً هیچ وقت وجود نداشت که دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد. 

  

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت