خبرنامه چهاردهم
خبرنامه چهاردهم
خبرنامه سیزدهم
خبرنامه سیزدهم
خبرنامه دوازدهم
خبرنامه دوازدهم
خبرنامه یازدهم
خبرنامه یازدهم
خبرنامه دهم
خبرنامه دهم
خبرنامه نهم
خبرنامه نهم
خبرنامه هشتم
خبرنامه هشتم
خبرنامه هفتم
خبرنامه هفتم
خبرنامه ششم
خبرنامه ششم
خبرنامه پنجم
خبرنامه پنجم
خبرنامه چهارم
خبرنامه چهارم
خبرنامه سوم
خبرنامه سوم
خبرنامه دوم
خبرنامه دوم
خبرنامه اول
خبرنامه اول

کاتالوگ دیجیتال خانگی

 
ادامه مطلب

ادامه مطلب

نیلپر مبلمان اداری و منزل

ادامه مطلب

آیا مبلمان منزل با مبلمان تجاری فرق دارد؟

این یکی از سوالات مهمی است که بسیاری از افراد می‌پرسند و پاسخ این است که بله. بین مبلمانی که برای استفاده خانگی ساخته می‌شود و مبلمانی که برای استفاده اداری و تجاری طراحی می‌شود تفاوت بزرگی وجود دارد. برخی از افراد فکر می‌کنند مبلمان مبلمان است و بین مبلمان منزل و تجاری تفاوتی نیست.

میز میز است، چه در خانه باشد چه در اداره. اما این تصور اشتباه است و بین این دو فرق‌هایی وجود دارد. اگر به دنبال خرید مبلمان جدید برای اداره‌ یا کسب و کارتان هستید یا دارید کسب و کار جدیدی را راه می‌اندازید و به دنبال خرید مبلمانید باید به این تفاوت دقت کنید.

بیاید ابتدا ببینیم موقع خرید مبلمان منزل باید به چه نکاتی دقت کنیم:

سبک: سبک مبلمان منزل شما باید با فضای خانه‌تان متناسب باشد. برای مثال اگر منزلتان سبک سنتی داشته باشد احتمالاً بخواهید مبلمان سنتی لوکس تهیه کنید.

کیفیت: از آنجایی که درباره استفاده خانگی حرف می‌زنیم قطعاً کیفیت باید مهم باشد. کیفیت خوب به معنی دوام بیشتر است و این حتماً همان چیزی است که از مبلمان خانگی انتظار دارید.

انتخاب رنگ: معمولاً درمورد مبلمان خانگی این مزیت را دارید که در میان رنگ‌های متنوع دست به انتخاب بزنید. چیزی که در مبلمان اداری کمتر پیش می‌آید.

حالا ببینیم هنگام انتخاب مبلمان اداری باید چه چیزهایی را در نظر بگیریم:

وقتی به دنبال خرید مبلمان منزل هستید، دارید برای نیاز خودتان خرید می‌کنید. پولی که خرج می‌کنید از جیب خودتان می‌آید و به همین دلیل انتخابتان را با دقت انجام می‌دهید تا ارزش پولتان را داشته باشد و سرمایه‌گذاری طولانی‌مدتی کرده باشید. مبلمان اداری اما آن سبک لوکس مبلمان منزل را ندارد، اما باید بسیار محکم و بادوام باشد.

به نسبت اینکه چه تعداد افراد در اداره رفت و آمد داشته باشند، از مبلمان اداری احتمالاً استفاده بیشتری در مقایسه با مبلمان خانگی می‌شود. مثلاً روی مبلمان اتاق انتظار در اداره ممکن است همیشه از صبح تا شب کسی نشسته باشد ولی روی مبل تاشوی اتاق نشیمن منزلتان فقط پنجشنبه شب‌ها کسی بنشیند.

همچنین مشخص نیست چه کسی از مبلمان اداری استفاده می‌کند. ممکن است افراد با وزن زیاد یا قد بلند یا معلولیت خاصی از آن استفاده کنند، بنابراین این مبلمان‌ها باید امکان استفاده برای این افراد را داشته باشد.

 در بعضی از محیط‌های اداری و تجاری شاید حتی قوانینی وجود داشته باشد که مبلمان باید برای افرادی که مشکل حرکتی دارند قابل استفاده باشد.

به علاوه مبلمان اداری باید مشمول برخی قوانین ایمنی باشند که درمورد مبلمان منزل صادق نیست. این قوانین می‌تواند چالش‌ها و جریمه‌هایی را برای کسب و کارهایی که آن‌ها را رعایت نکنند به همراه داشته باشد.

مسئله دیگر جنس مبلمان اداری است که باید بادوام باشد و امکان پاره شدن یا خط افتادن کمتری داشته باشد. چون کسانی که از آن استفاده می‌کنند احتمالاً اهمیت چندانی به آن ندهند.

همچنین در مبلمان اداری از جنس‌هایی استفاده می‌شود که دیرتر لک و راحت‌تر تمیز شوند. به همین دلیل است که در مبلمان اداری معمولاً پارچه‌ها و روکش‌هایی را می‌بینیم که در مبلمان منزل نمی‌بینیم.

نیلپر در مبلمان اداری نامی شناخته شده است. اینجا می‌توانید مبلمان منزل نیلپر را هم ببینید.

 

 


تمامی حقوق این سایت برای شرکت نیلپر محفوظ است.     


 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت