ادامه مطلب

ادامه مطلب
ادامه مطلب

صندلی مناسب کار با رایانه چه ویژگی‌هایی دارد؟

خرید صندلی مناسب برای کار با رایانه

ممکن است شما از مشکلات نشستن‌های طولانی مدت روی صندلی اطلاع نداشته باشید. نشستن طولانی‌مدت روی صندلی و پشت یک کامپیوتر، فشار زیادی روی ستون مهره‌های شما ایجاد می‌کند و اگر از یک صندلی مناسب کار با رایانه استفاده نکنید، مشکل، دو چندان می‌شود. در اینجا می‌خواهیم در رابطه با ویژگی‌های صندلی مناسب برای کار با رایانه صحبت کنیم.

ارگونومیک به چه معنی است؟

مهم‌ترین ویژگی یک صندلی مناسب کار با رایانه، ارگونومیک بودن آن است. اما این واژه به چه معنی است؟ ارگونومیک بودن یک وسیله، به معنی انطباق آن با شکل اعضای بدن به منظور استفاده راحت‌تر و سالم‌تر از آن است. به عنوان مثل، وقتی می‌گویم یک موس، ارگونومیک است، به این معنی است که موس، دارای ساختاری است که به گونه‌ای درون دست قرار می‌گیرد که داخل دست را کاملا پر می‌کند و شکل طبیعی آن را کاملا حفظ می‌نماید. وقتی می‌گوییم صندلی مناسب کار با رایانه باید ارگونومیک باشد، یعنی ساختار صندلی باید به گونه‌ای باشد که انحنای کمر را پر کند و حالت طبیعی ستون مهره‌ها در هنگام نشستن روی صندلی را حفظ کند.

 

درست نشستن برو روی صندلی پشت میز

 

 

صندلی ارگونومیک باید دارای قابلیت تنظیم باشد تا دسته، ساپورت کمر و ارتفاع آن با شکل ستون مهره‌های شما تطابق داشته باشد.

ویژگی‌های صندلی ارگونومیک

۱- ارتفاع صندلی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک صندلی مناسب کار با رایانه، قابل تنظیم بودن ارتفاع آن است. ارتفاع صندلی را باید در حالتی تنظیم کنید که کف پای شما به زمین برسد.

۲- عرض و عمق صندلی

عمق صندلی مناسب کار با کامپیوتر به اندازه‌ای است که ۵ تا ۱۰ سانتی متر فاصله بین لبه صندلی و پشت زانوی شما، وجود دارد.

۳- خم شدن کف صندلی

وقتی روی یک صندلی مناسب برای کار با رایانه می‌نشینید، باید کف صندلی به سمت جلو خم شود تا لگن شما در موقیت درستی قرار بگیرد.

 

 

صندلی رایانه مناسب

 

۴- ساپورت کمر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک صندلی مناسب کار با رایانه، مجهز بودن به یک ساپورت کمر قابل تنظیم است. ساپورت کمر در یک صندلی ارگونومیک مناسب برای کار با کامپیوتر، حالی Sمانند دارد که سبب کاهش فشار روی ستون مهره‌ها  می‌شود. اگر این انحنا قابل تنظیم باشد، به راحتی می‌توانید آن را به شکل انحنای کمر خود در بیاورید تا نشتن روی صندلی برای مدت‌های طولانی، سبب آسیب دیدن ستون مهره‌های شما نشود.

۵- تکیه گاه پشتی صندلی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک صندلی مناسب برای کار با رایانه، قابل تنظیم بودن تکیه گاه پشتی صندلی است تا بتوانید آن را با حالت ستون مهره‌های خود، تطبیق دهید. این کار سبب می‌شود تا فشار روی کمر شما، کمتر شود.

۶- چرخان بودن

صندلی مناسب برای کار با کامپیوتر باید چرخان باشد تا در صورتی که نیازی به برداشتن چیزی از روی میز داشتید، به راحتی بتوانید بدون زحمت دادن به ستون مهره‌های خود، به آن دسترسی پیدا کنید.

 

 

دسته های قابل تنظیم صندلی کار با رایانه

 

۷- دسته‌های قابل تنظیم

در انتخاب یک صندلی مناسب برای کار با کامپیوتر باید به قابل تنظیم بودن ارتفاع دسته‌های آن توجه داشته باشید. همچنین، دقت کنید که این دسته‌ها، برای قرار دادن راحت ساعد روی آن‌ها، عریض هستند. ارتفاع دسته‌های صندلی را باید جوری تنظیم کنید کخه آرنج شما، تقریبا هم ارتفاع کیبورد باشد و زاویه خم شدن آرنج هم باید کمی بیش از ۹۰ درجه باشد.

۸- تکیه گاه سر

هر صندلی مناسب برای کار با رایانه باید دارای یک تکیه گاه قابل تنظیم برای سر باشد. وجود تکیه گاه سر، فشار به گردن و کل ستون مهره‌ها را کاهش می‌دهد.

( عکس 4 / آلت: تکیه گاه سر در صندلی کار با رایانه)

۹- جنس مناسب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک صندلی مناسب برای کار با رایانه، موادی است که در ساخت آن به کار  می‌رود. این مواد باید نرم و راحت باشند. این مواد باید به گونه‌ای باشند که مانع از عرق کردن پشت کاربر شوند تا کاربر به راحتی پشتش را به پشتی صندلی تکیه دهد و به جلو خم نشود (خم شدن به جلو در هنگام نشستن دروی صندلی، یکی از شایع‌ترین دلایل کمر درد است.). به علاوه این مواد نباید خیلی سفت باشند تا کاربر را خیلی زود خسته نکنند.

۱۰- چرخ ها

آخرین ویژگی مهم یک صندلی ارگونومیک خوب برای کار با کامپیوتر، مجهز بودن به چرخ است تا حرکات شما پشت میز کامپیوتر را تسهیل کند.

ملاحضات بیشتر

وقتی می‌خواهید یک صندلی مناسب برای کار با رایانه بخرید، باید در نظر داشته باشید که قرار است چند ساعت در روز از آن استفاده کنید. هرچه زمان نشستن شما روی صندلی بیشتر باشد، باید هزینه بیشتر برای آپشن‌های قابلت تنظیم و ارگونومیک سازی صندلی پرداخت کنید تا آسیب کمتری به ستون مهره‌های شما وارد شود.

 

 

خرید صندلی مناسب برای کار با رایانه

 

جمع بندی

یکی از مهم‌ترین دلایل درد کمر و آسیب‌های ستون فقرات در افرادی که با کامپیوتر کار می‌کنند، نشستن طولانی مدت روی صندلی‌هایی است که برای کار با کامپیوتر مناسب نیستند. یک صندلی مناسب برای کار با کامپیوتر باید ارگونومیک باشد. در این مقاله، ویژگی‌های یک صندلی ارگونومیک را برای شما توضیح دادیم.

صندلی مناسب برای کار با کامپیوتر را از کجا بخریم؟

یکی از بهترین برندهای تولید کننده صندلی مناسب برای کامپیوتر، برند نیپلر است که تخصص آن تولید صندلی‌های پشت میزی برای کار با کامپیوتر است. نیپلر، علاوه بر ساخت این صندلی‌ها، در تولید انواع مبلمان با کیفیت نیز فعالیت دارد. 

ادامه مطلب

راه‌های پیشگیری از کمردرد موقع استفاده از صندلی

جواب دادن به تلفن با شانه و ایجاد کمردرد

درد کمر، گردن و شانه در نتیجه نشستن اشتباه روی صندلی، دردی شایع در میان افرادی است که کارهای پشت میزی دارند و ساعت‌های طولانی روی صندلی می‌نشینند. ممکن است کار شما نیازی به بلند کردن اجسام سنگین نداشته باشد، ولی ساعت‌های طولانی، نشستن روی یک صندلی با حالت غلط، شما را خسته می‌کند و در درازمدت سبب دردهای ستون فقرات، کمر، گردن و شانه‌ها می‌شود. بنابراین، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله، نحوه نشستن صحیح روی صندلی را آموزش دهیم تا دچار کمر درد نشوید.

 

 

کار با رایانه و ایجاد کمردرد

 

مشکل مهم در نشستن پشت میز

خم شدن به جلو و پایین، یکی از روش‌های ناصحیح و در عین حال، رایج نشستن روی صندلی است که می‌تواند سبب کمر درد شود. این نوع نشستن سبب می‌شود که رباط‌های مابین مهره‌های ستون فقرات، کشیده شوند و بخش‌های مختلف ستون فقرات، دچار درد شوند.

راه حل: تمرین کردن شیوه نشستن صحیح روی صندلی

برای نشستن صحیح روی صندلی به منظور پیشگیری از کمر درد باید نکات زیادی را رعایت کنید. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که برای صحیح نشستن روی صندلی وجود دارد این است که بسیاری از صندلی‌ها جوری طراحی شده‌اند که اگر درست روی آن‌ها بنشینید، نمی‌توانید به خوبی به آن‌ها تکیه دهید.

وقتی که شما با استایل صحیح نشستن روی صندلی آشنا شوید و یاد بگیرید که چگونه از صندلی خود استفاده کنید، اگر در هنگام نشستن روی صندلی، به جلو خم شوید، می‌دانید که چگونه باید ژست نشستن خود را اصلاح کنید. با تمرین کافی، نشتسن صحیح روی صندلی برای شما عادی می‌شود و نیازی به تمرین برای این کار ندارید.

 

 

استفاده ی درست از صندلی رایانه

 

چهار روش برای نشستن صحیح روی صندلی به منظور پیشگیری از کمر درد

1.      حفظ فاصله صحیح

یکی از اصلی‌ترین دلایل درد کمر به دلیل نشستن روی صندلی، خم شدن به سمت میز برای رسیدن به کیبورد و موس است. یک راه حل ساده برای رفع این مشکل، نزدیک کردن صندلی به میز است.

2.      بازوان خود را به طور مناسبی روی میز یا دسته صندلی قرار دهید

 دسته صندلی، نقش مهمی در حفظ حالت صحیح نشستن دارد. آرنج‌های شما باید کمی بیش از ۹۰ درجه باز باشند. اگر دسته صندلی شما قابل تنظیم است، آن را جوری تنظیم کنید که دستان شما در حالت صحیح قرار بگیرند. اگر صندلی شما، دسته ندارد، آرنج‌های خود را روی میز قرار دهید و کیبورد را روی میز، عقب تر بگذارید. دقت داشته باشید که وزن خود را روی آرنج هایتان قرار ندهید، بلکه به پشت تکیه دهید. رعایت این نکات، تا حد زیادی مانع از کمردرد می‌شود.

3.      ارتفاع صندلی را تغییر دهید

برای پیشگیری از کمر درد، زانوهای شما باید تقریبا در ارتفاعی برابر با لگن شما قرار داشته باشند. البته اگر کمی هم پایین‌تر باشند، مشکلی نیست. ارتفاع صندلی را تنظیم کنید تا از این نظر، مشکلی نداشته باشید.

4.      از صندلی دارای ساپورت کمر استفاده کنید

اکثر صندلی‌های اداری دارای نوعی ساپورت کمر هستند. صندلی‌های اداری، دارای حالت ارگونومیک هستند؛ یعنی شکل آن‌ها با حالت طبیعی ستون مهره‌ها انطباق دارد. پشت صندلی باید با کف صندلی باید زاویه‌ای ۱۰۰ تا ۱۱۰ درجه‌ای بسازد. لگن خود را تا می‌توانید روی صندلی جلو دهید تا پشت شما کاملا به صندلی تکیه داده شود. این کار نقش مهمی در اجتناب از کمر درد دارد.

 

 

نرمش مناسب برای رفع کمردرد

 

اگر ساپورت کمر خیلی بالا باشد، سبب می‌شود به جلو خم شوید؛ اگر خیلی پایین باشد، سبب می‌شود خیلی پشتتان را خیلی صاف کنید که سبب کمردرد شدید می‌شود. تنظیم درست مکان ساپورت کمر سبب می‌شود که انحنای کمر شما، در هنگام نشستن روی صندلی، طبیعی باشد و در نتیجه، نشستن طولانی مدت روی صندلی، سبب درد کمر در شما نمی‌شود.

اگر صندلی شما، ساپورت کمر ندارد، از یک بالش برای این کار استفاده کنید.

حالا که با روش صحیح نشستن روی صندلی به منظور پیشگیری از کمردرد آشنا شدید، وقت آن است تا چندین نکته دیگر به شما معرفی کنیم که رعایت آن‌ها، مانع از کمردرد شما می‌شود.

 

 

کمردردهای ناشی از نشستن پشت میز

 

روش‌های دیگر جلوگیری از کمردرد

1.       نرمش روزانه را فراموش نکنید

یکی از دلایل اصلی کمردرد به دلیل نشستن روی صندلی برای زمان‌های طولانی است. پیش از شروع یک روز کاری طولانی، عضلات خود را بکشید و گرم کنید. به علاوه، هر ۳۰ تا ۶۰ دقیقه، چندین حرکت کششی کوتاه انجام دهید. برای مثال، می‌توانید سر جای خود بایستید و بدون خم شدن زانوهایتان، دستتان را زمین بزنید یا اینکه خیلی ملایم به عقب خم شوید. این کار به جریان بهتر خون و لنف، به ویژه در عضلات پشتی شما، کمک می‌کند.

2.      از روی هم انداختن پاهایتان اجتناب کنید

 روی هم انداختن پاها، فشار زیادی روی لگن و کمر شما ایجاد می‌کند. این کار به مرور زمان، سبب ایجاد کمردردهای مضمن می‌شود.

3.       گوشی را بین شانه و گوش خود نگه ندارید

خیلی‌ها، به ویژه کسانی که نیاز دارند به طور همزمان با کامپیوتر کار کنند و با تلفن صحبت نمایند، عادت دارند تا گوشی را بین گوش و شانه خود نگه می‌دارند. این کار فشار زیادی به گردن و پشت شما وارد می‌کند و یکی از اصلی‌ترین دلیل کمر درد در کارهای پشت میزی است.

 

 

جواب دادن به تلفن با شانه و ایجاد کمردرد

 

چه صندلی برای جلوگیری از کمر درد بخریم؟

یکی از اصلی‌ترین دلایل کمردرد، نشستن نا صحیح روی صندلی یا استفاده از صندلی غیراستاندارد و غیر‌ارگونومیک است. شرکت نیپلر، در ساخت صندلی‌های پشت میزی مناسب که دارای طراحی‌های ارگونومیک و طبی هستند، تخصص دارد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت نیپلر، انواع مختلفی از صندلی‌های مناسب برای کار کردن پشت میزی را سفارش دهید که با استفاده صحیح از آن‌ها، احتمال کمر درد شما بسیار کاهش میابد. 

ادامه مطلب

معرفی انواع مدل‌های میز مدیریتی، کارشناسی و کارمندی نیلپر

میز مدیریتی

شاید پیش خودتان فکر کنید، میزی که در شرکتتان دارید هیچ فرقی نمی‌کند چه مدلی داشته باشد اما باید بگوییم، انواع مختلفی برای میز وجود دارد که در این مطلب معرفی‌شان خواهیم کرد.

وقتی سراغ انتخاب میز برای شرکتتان می‌روید، با 3 مدل مشخص روبرو خواهید بود؛ میز مدیریتی، میز کارشناسی و میز کارمندی. هر کدام از این میزها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید هر کدام از این میزها باید رعایت کنید، این است که آیا نیازهای شما را برای این که حداکثر بهره‌وری را داشته باشید، برآورده می‌کند یا نه؟ پیش از اینکه انتخاب کنید میز مدیریتی، می‌خواهید یا میز کارشناسی و کارمندی، فهرستی از اولویت‌هایتان را منطبق بر نیازی که دارید، آماده کنید. این فهرست باید شامل چگونگی انجام کار و نیازهای شما حین انجام کار، شود. وقتی این فاکتورها را ارزیابی کردید، حالا وقتش رسیده از میان میز کارمندی، میز مدیریتی و میز کارشناسی، یکی را انتخاب کنید.

فهرست اولویت‌ها را چطور درست کنیم؟

 

 

میز کارمندی

 

·        نحوه کار شما:آیا زمان زیادی را صرف کاغذبازی، پیش‌نویس امور یا تایپ با کامپیوتر، می‌کنید؟ آیا قرار ملاقاتتان را در دفترتان می‌گذارید یا این که مراجعه‌کنندگان زیادی دارید؟

·        نیازهای کاری شما:آیا به پرینتر، بیش از یک مانیتور یا فضای اضافه برای قرار دادن پرونده‌ها دارید؟ آیا همکارتان درباره کاری که می‌کنید، سر میز شما حرف میزند و نظرش را می‌گوید؟

بر اساس مواردی که گفتیم، هنگامی‌که سر و کارتان با خرید میز مدیریتی، میز کارشناسی یا میز کارمندی است، روی موارد زیر تمرکز کنید و حواستان جمع باشد:

نیازهای کاری شخصی

ابعاد فضای دفتر

بودجه فعلی

تصور زیبایی شناسانه­تان

میز مدیریتی، کارشناسی یا کارمندی من، باید چه سایزی داشته باشد؟

 

 

میز کارشناسی

 

سایز میزی که انتخاب می‌کنید، بر اساس ابعاد و اندازه دفتر کار شما و نوع کاری که می‌خواهید با آن انجام دهید، تعیین می‌شود. به موارد زیر دقت کنید تا بتوانید میز مناسب محل کارتان را انتخاب کنید.

یک / ابعاد دفترتان را اندازه‌گیری کنید و ببینید میزی به چه بزرگی می‌توانید در آن قرار دهید. هنگام اندازه‌گیری به این نکته هم توجه کنید که قرار است میز را کجای دفتر بگذارید. حداقل باید اطراف میزتان 60 سانتی‌متر فضا وجود داشته باشد.

دو / درگاهی را هم اندازه بگیرید و ببینید اصلاً امکان این که میز مورد نظرتان از آن عبور کند، وجود دارد یا نه. اگر راهرویتان باریک باشد هم به مشکل خواهید خورد. بعد از این که این موارد را در نظر گرفتید، می‌رسیم به متریالی که میز شما بهتر است از آن ساخته شده باشد.

متریال میز دفتر کار شما باید از چه چیزی باشد؟

 

 

میز کارمندی نیلپر

 

دستتان برای انتخاب، حسابی باز است. در ادامه انواع متریال­های موجود را به شما معرفی خواهیم کرد.

لمینیت:اگرچه لمینیت این‌طور به نظر می‌رسد که انگار واقعاً میزتان از چوب ساخته شده است اما درواقع تخته‌ای است که روی آن طرح چوب زده‌اند. میزهایی که سطح لیمینیتی دارند، برای دفاتری که افراد زیادی قرار است کار کنند یا روی میز قرار است کلی وسیله گذاشته شود، بسیار ایده آل است چرا که به این راحتی‌ها خط و خشی روی آن نمی‌افتد و ماندگاری و طول عمر میزی از این جنس، بسیار زیاد است. همچنین به لحاظ قیمت نیز، گزینه بسیار هوشمندانه‌ای است.

روکش چوب:روکش چوب نیز برای کسانی که می‌خواهند ظاهر دفترشان خوب باشد اما نمی‌خواهند خیلی هزینه کنند، بسیار خوب است. میز مدیریتی یا میز کارشناسی با روکش چوب دقیقاً مشابه نوع لمینیتی آن است با این تفاوت که روی آن واقعاً از لایه‌ای چوب واقعی استفاده شده است. البته تمیز کردن این نوع میزها در مقایسه با نوع لمینیتی کمی سخت‌تر است اما ظاهری به مراتب شیک‌تر به دفترتان می‌دهد.

چوب یکپارچه:همان‌طور که از نامش پیداست، این محصول به طور کامل از چوب ساخته شده است. این میزها با بالاترین کیفیت تولید می‌شوند و قیمتشان نسبت به مدل‌های قبلی بیشتر است و در عین حال ماندگاری و طول عمر بیشتری هم دارند.

فلز:اگرچه میزهای مدیریتی یا میز کارمندی یکپارچه فلزی وجود دارد اما بیشتر اوقات این میزها در ترکیب با چوب یا شیشه ساخته می‌شوند و تنها پایه آن‌هاست که از فلز ساخته شده است و دلیلش هم زیبایی است و هم ثبات و استحکامی است که به میز می‌دهد. میز مدیریتی فلزی معمولاً از فولاد درست می‌شوند.

شیشه:در مواردی که میز شیشه‌ای خریداری می‌شود معمولاً شیشه به کار گرفته شده در ساخت این میزها، شیشه‌های حرارت دیده‌ای است که کلفت بوده و به این سادگی‌ها شکسته نمی‌شوند. معمولاً پایه فلزی دارند و به سادگی هم تمیز می‌شوند ولی اثر انگشت را به خوبی نشان می‌دهند.

انواع میزهای اداری نیلپر

 

 

میز مدیریتی

 

در ادامه به معرفی انواع میزهایی خواهیم پرداخت که به لحاظ کارکرد و ویژگی تفاوت‌هایی باهم دارند و شرکت نیلپر آن‌ها را با بالاترین کیفیت در اختیار خریداران خواهد گذاشت.

مورد اول | میز مدیریتی نیلپر

جنس این میزها از چوب MDFبوده و در دو طول مختلف تولید می‌شوند. 3 کشو روی آن‌ها تعبیه شده و دسته متصل روی این کشوها از آلومینیومی است که می‌توانید در رنگ‌های مختلف آن را سفارش دهید. کشویی که بالاتر از باقی آن‌ها قرار دارد، دارای قفل بوده و می‌توانید اسناد مهم را در آن نگهداری کنید. کمدی دو طبقه در میز مدیریتی نیلپر قرار داده شده که قابلیت گذاشتن کیس رایانه را دارد. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به دریچه‌ای مخصوص عبور سیم آلومینیومی اشاره کرد. از امکان‌هایی که هنگام سفارش دارید، این است که می‌توانید کشوهای این میز را با کفی پارچه‌ای جیر، سفارش دهید.

مورد دوم | میز کارشناسی نیلپر

میز کارشناسی نیلپر یکی دیگر از محصولات این شرکت بوده که مشابه میز قبلی از چوب MDFساخته شده و در 3 طول مختلف، عرضه می‌شود. تقریباً ویژگی‌هایی مشابه میز قبلی را داراست با این تفاوت که آن امکان سفارشی سازی انتهایی را ندارد.

مورد سوم | میز کارمندی نیلپر

 

 

میز مدیریتی نیلپر

 

این میز، امکان انتخاب ابعاد، به هر شکلی که بخواهید را دارد و دستتان در انتخاب، حسابی باز است. باقی ویژگی‌ها مثل داشتن 3 کشو با دستگیره آلومینیومی، کشوی قفل‌دار یا داشتن دریچه برای عبور سیم آلومینیومی را دارا می‌باشد. می‌توانید این میز را در دو رنگ مختلف سفارش دهید. بسته به این که شرکت شما چه نوع دکوری دارد یا خودتان چه رنگی را می‌پسندید.

برای سفارش، لازم نیست وقت زیادی بگذارید!

در این مطلب از وبلاگ نیلپر به معرفی انواع میزهای اداری‌این شرکت پرداختیم. همچنین نکاتی در ارتباط با نحوه انتخاب میز مناسب برای محل کار را با شما در میان گذاشتیم تا خریدی هوشمندانه و در عین حال کاربردی داشته باشید. میز مدیریتی، میز کارشناسی و میز کارمندی از انواع میزهای اداری‌ای است که با ویژگی‌های مختلف توسط شرکت نیلپر تولید و عرضه می‌شود و می‌توانید به سادگی از طریق فروشگاه اینترنتی این شرکت، محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. بعد از آن باید مدت زمان کوتاهی منتظر بمانید تا محصول دم در خانه‌تان برسد.

ادامه مطلب

صندلی انتظار مناسب مطب چه ویژگی‌هایی دارد؟

صندلی انتظار مناسب مطب

یکی از مسائلی که برای مطبتان باید به آن توجه کنید، این است که صندلی انتظار مناسب مطب چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. در این مطلب قرار است برایتان بگوییم.

پیدا کردن صندلی انتظار مناسب مطب کار آسانی نیست و باید هنگام خرید، مواردی را در نظر بگیرید که با صندلی اداری یا صندلی کارشناسی فرق دارد. درواقع شما با ملزومات و نیازهای متفاوتی برای خرید صندلی انتظار، طرف هستید. اول از همه این که به دلیل محیطی که این صندلی‌ها قرار است در آن قرار بگیرند، حتماً و حتماً باید سراغ صندلی انتظاری بروید که در مقابل نفوذ میکروب و باکتری مقاوم باشد. در چنین شرایطی، انتخاب‌هایتان به‌شدت محدود خواهد شد. به‌طورکلی صندلی انتظار مناسب مطب گران‌تر از صندلی‌های معمولی است. مطمئن شوید پیش از این که قرار است دست داخل جیبتان بکنید، به خوبی درباره این صندلی‌ها اطلاعات کسب کرده‌اید و آماده خریدشان هستید.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری چوبی آن

 

 

صندلی مطب و ویژگی¬های آن

 

صندلی‌های انتظار چوبی را می‌توانید در 6 کیفیت مختلف یعنی متوسط، گیلاس، ماهاگونی، گردو، افرا و سیاه خریداری کنید. هر کدام از این صندلی‌ها کیفیت و جنس بسیار خوبی دارند. وقتی در ارتباط با کیفیت چوب آن به نتیجه رسیدید، نوبت می‌رسد به روکش آن که در 7 مدل مختلف ارائه می‌شود و بسته به رنگ آن‌ها می‌توانید انتخاب کنید. نشیمنگاه آن دارای کوسن بوده و جنس آن‌ها به صورتی است که وقتی روی چوب قرار بگیرند به هیچ عنوان آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود. به هیچ عنوان این حس را نخواهید داشت که روی صندلی‌ای چوبی نشسته‌اید چرا که کوسن قرار گرفته روی صندلی انتظار مناسب مطب، بسیار راحت و نرم است. مراجعانی که وارد مطب شما خواهند شد، بعد از این که از روی صندلی بلند شوند، کوسن به سرعت به حالت قبلی خود برمی‌گردد و شکل خود را به هیچ عنوان از دست نمی‌دهد.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری فلزی آن

 

 

قیمت صندلی مطب

 

یکی دیگر از گزینه‌هایی که پیش رویتان قرار دارد این است که سراغ صندلی انتظار مناسب مطب که می‌روید، جنس فلزی آن را انتخاب کنید. این‌طوری می‌توانید از طول عمر و ماندگاری بالای آن نیز خیالتان راحت باشد. البته که نسبت به مدل چوبی کمی گران‌تر است چرا که عمری به مراتب طولانی‌تر از چوب دارد و این امکان را به شما می‌دهد تا بعد از سال‌ها هم که سراغش بروید، همان کیفیت را داشته باشد. سادگی و درعین‌حال تنوع رنگ از جمله ویژگی‌هایی است که وقتی سراغ این صندلی انتظار می‌روید، با آن روبرو خواهید شد. فضای کوچکی را اشغال می‌کند و مشابهش را احتمالاً در بیمارستان‌ها دیده باشید. اگر فضایتان کوچک است و درعین‌حال دنبال این هستید که یک بار هزینه کنید، اما هم صاحب کیفیت خوب شوید و هم کارکرد مناسب، باید دنبال چنین مدلی باشید.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری اقتصادی آن

یک سری دیگر هم صندلی انتظار مناسب مطب وجود دارد که از پلاستیک ساخته شده است. چیزی از مشتقات پلیمر که کیفیتی بسیار خوب دارد اما در ظاهر انگار، چوب است. قیمت این صندلی‌ها به مراتب ارزان‌تر از باقی مدل‌هایی است که گفتیم و اگر دنبال صندلی‌ای هستید که بتوانید آن را در فضای کوچک جای دهید و درعین‌حال هزینه سنگینی هم بابت آن پرداخت نکنید، گزینه مناسب، پیش رویتان است.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری اقتصادی ضدباکتری آن

 

 

خرید صندلی انتظار مناسب مطب

 

یک نوع صندلی هم هست که می‌توانید برای خرید صندلی انتظار مناسب مطب روی آن حساب کنید. آن هم، صندلی‌ای است که ترکیب بین مدل بالا و یک ویژگی خاص است. یعنی به لحاظ قیمت، بسیار به صرفه بوده و از طرفی به لحاظ ویژگی‌هایی که دارد، خیالتان را از بابت انتقال باکتری یا میکروب راحت می‌کند. یعنی با خرید این صندلی دیگر نیازی نیست نگران سلامتی مراجعانتان باشید. به هر حال محیط‌های درمانی‌ای مثل مطب و بیمارستان، امکان این که بیماری یا ویروسی را از طریق سطوحی مثل صندلی منتقل کنند، دارند و با خرید صندلی انتظاری که حداقل مطمئن باشید ضدباکتری است می‌توانید خیال خودتان را راحت کنید.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری سرهمی آن

سری آخر صندلی انتظار مناسب مطب که قرار است معرفی‌تان کنیم، به جرئت می‌توان گفت ترکیبی است از همه مدل‌هایی که بالاتر معرفی کردیم. هم می‌توانید مدلی را پیدا کنید که پایه‌های چوبی دارد و از روکش ضدباکتری و ضد میکروب ساخته شده است. هم می‌توانید مدل فلزی آن را با این ویژگی پیدا کنید. ازآنجایی‌که بیشتر نزدیک به مدلی سفارشی است، احتمالاً قیمت آن به مراتب بیشتر از دیگر صندلی‌ها باشد. اما شما قرار است یک بار برای چنین چیزی هزینه کنید، پس بهتر است این کار را به خوبی انجام دهید. خرید هوشمندانه به شما کمک می‌کند تا هزینه مجدد نکنید و از خریدتان رضایت داشته باشید. هم شما، هم کسانی که قرار است روی آن بنشینند. هرچه بیشتر به فکر مراجعان باشید، احتمالاً مراجعان بیشتری هم خواهید داشت.

3 نکته که باید پیش از خرید، در نظر داشته باشید!

 

 

صندلی انتظار مطب

 

نکته اول:

همه روکش‌ها مثل هم نیستند. در نظر داشتن کیفیت روکش نشیمنگاه صندلی انتظار از جمله مسائل مهمی است که باید حواستان به آن باشد. توجه داشته باشید، مطب شما قرار است پر از مراجعه‌کننده شود، آن وقت بلافاصله بعد از نوبت یک نفر، نفر بعدی روی صندلی می‌نشیند. پس باید روکشی انتخاب کنید که در وهله اول به راحتی تمیز شود و در وهله دوم، شکل و شمایل خود را بعد از چند هفته نشستن افراد، از دست ندهد. البته اگر امکان انتخاب روکشی بهتر را ندارید، به این نکته توجه کنید که بتوانید، روی آن روکشی بکشید که هر چند مدت یک بار، بتوانید آن را تمیز کنید.

نکته دوم:

پیشگیری همیشه بهترین درمان است. پس برای جلوگیری از رشد باکتری و میکروب در محیط مطب، حتماً سراغ صندلی انتظاری بروید که ضد آن‌ها باشد. برای رسیدن به چنین مقصودی نباید سراغ روکش‌های وینیلی بروید. انتخاب مناسب برای شما روکش کریپتونی است. پارچه کریپتونی، تنها پارچه‌ای است که در برابر لکه، آب و رشد باکتری مقاوم است.

نکته سوم:

 

 

صندلی مناسب مطب

 

به رنگی که دارید، خریداری می‌کنید، توجه کنید. روانشناسی رنگ برای انتخاب رنگ و طرح صندلی انتظار مناسب مطب، بسیار مهم است. مراجعه‌کنندگان شما باید آرامش داشته باشند و درعین‌حال حس خوبی از بودن، کنار شما به آن‌ها دست بدهد. پس حتماً به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب رنگ را متناسب با فضای مطب، حال مراجعه‌کنندگان و دکوری که زده‌اید، انجام دهید.

برای خرید، آماده هستید!

در این مطلب از وبلاگ نیلپر به طور خاص به معرفی ویژگی‌های صندلی انتظار مناسب مطب پرداختیم و انواع مدل‌هایی که از آن وجود دارد را نیز به شما معرفی کردیم. برای سفارش هر کدام از این محصولات، به راحتی می‌توانید از طریق فروشگاه وب‌سایت نیلپر اقدام کرده و آن را به صورت آنلاین سفارش دهید و ظرف مدت کوتاهی دم در مطب خود، تحویل بگیرید. با نیلپر، خرید، آسان است.

ادامه مطلب

صندلی انتظار مناسب مطب چه ویژگی‌هایی دارد؟ (2)

صندلی انتظار مناسب مطب

یکی از مسائلی که برای مطبتان باید به آن توجه کنید، این است که صندلی انتظار مناسب مطب چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. در این مطلب قرار است برایتان بگوییم.

پیدا کردن صندلی انتظار مناسب مطب کار آسانی نیست و باید هنگام خرید، مواردی را در نظر بگیرید که با صندلی اداری یا صندلی کارشناسی فرق دارد. درواقع شما با ملزومات و نیازهای متفاوتی برای خرید صندلی انتظار، طرف هستید. اول از همه این که به دلیل محیطی که این صندلی‌ها قرار است در آن قرار بگیرند، حتماً و حتماً باید سراغ صندلی انتظاری بروید که در مقابل نفوذ میکروب و باکتری مقاوم باشد. در چنین شرایطی، انتخاب‌هایتان به‌شدت محدود خواهد شد. به‌طورکلی صندلی انتظار مناسب مطب گران‌تر از صندلی‌های معمولی است. مطمئن شوید پیش از این که قرار است دست داخل جیبتان بکنید، به خوبی درباره این صندلی‌ها اطلاعات کسب کرده‌اید و آماده خریدشان هستید.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری چوبی آن

 

 

صندلی مطب و ویژگی¬های آن

 

صندلی‌های انتظار چوبی را می‌توانید در 6 کیفیت مختلف یعنی متوسط، گیلاس، ماهاگونی، گردو، افرا و سیاه خریداری کنید. هر کدام از این صندلی‌ها کیفیت و جنس بسیار خوبی دارند. وقتی در ارتباط با کیفیت چوب آن به نتیجه رسیدید، نوبت می‌رسد به روکش آن که در 7 مدل مختلف ارائه می‌شود و بسته به رنگ آن‌ها می‌توانید انتخاب کنید. نشیمنگاه آن دارای کوسن بوده و جنس آن‌ها به صورتی است که وقتی روی چوب قرار بگیرند به هیچ عنوان آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود. به هیچ عنوان این حس را نخواهید داشت که روی صندلی‌ای چوبی نشسته‌اید چرا که کوسن قرار گرفته روی صندلی انتظار مناسب مطب، بسیار راحت و نرم است. مراجعانی که وارد مطب شما خواهند شد، بعد از این که از روی صندلی بلند شوند، کوسن به سرعت به حالت قبلی خود برمی‌گردد و شکل خود را به هیچ عنوان از دست نمی‌دهد.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری فلزی آن

 

 

قیمت صندلی مطب

 

یکی دیگر از گزینه‌هایی که پیش رویتان قرار دارد این است که سراغ صندلی انتظار مناسب مطب که می‌روید، جنس فلزی آن را انتخاب کنید. این‌طوری می‌توانید از طول عمر و ماندگاری بالای آن نیز خیالتان راحت باشد. البته که نسبت به مدل چوبی کمی گران‌تر است چرا که عمری به مراتب طولانی‌تر از چوب دارد و این امکان را به شما می‌دهد تا بعد از سال‌ها هم که سراغش بروید، همان کیفیت را داشته باشد. سادگی و درعین‌حال تنوع رنگ از جمله ویژگی‌هایی است که وقتی سراغ این صندلی انتظار می‌روید، با آن روبرو خواهید شد. فضای کوچکی را اشغال می‌کند و مشابهش را احتمالاً در بیمارستان‌ها دیده باشید. اگر فضایتان کوچک است و درعین‌حال دنبال این هستید که یک بار هزینه کنید، اما هم صاحب کیفیت خوب شوید و هم کارکرد مناسب، باید دنبال چنین مدلی باشید.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری اقتصادی آن

یک سری دیگر هم صندلی انتظار مناسب مطب وجود دارد که از پلاستیک ساخته شده است. چیزی از مشتقات پلیمر که کیفیتی بسیار خوب دارد اما در ظاهر انگار، چوب است. قیمت این صندلی‌ها به مراتب ارزان‌تر از باقی مدل‌هایی است که گفتیم و اگر دنبال صندلی‌ای هستید که بتوانید آن را در فضای کوچک جای دهید و درعین‌حال هزینه سنگینی هم بابت آن پرداخت نکنید، گزینه مناسب، پیش رویتان است.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری اقتصادی ضدباکتری آن

 

 

خرید صندلی انتظار مناسب مطب

 

یک نوع صندلی هم هست که می‌توانید برای خرید صندلی انتظار مناسب مطب روی آن حساب کنید. آن هم، صندلی‌ای است که ترکیب بین مدل بالا و یک ویژگی خاص است. یعنی به لحاظ قیمت، بسیار به صرفه بوده و از طرفی به لحاظ ویژگی‌هایی که دارد، خیالتان را از بابت انتقال باکتری یا میکروب راحت می‌کند. یعنی با خرید این صندلی دیگر نیازی نیست نگران سلامتی مراجعانتان باشید. به هر حال محیط‌های درمانی‌ای مثل مطب و بیمارستان، امکان این که بیماری یا ویروسی را از طریق سطوحی مثل صندلی منتقل کنند، دارند و با خرید صندلی انتظاری که حداقل مطمئن باشید ضدباکتری است می‌توانید خیال خودتان را راحت کنید.

صندلی انتظار مناسب مطب | سری سرهمی آن

سری آخر صندلی انتظار مناسب مطب که قرار است معرفی‌تان کنیم، به جرئت می‌توان گفت ترکیبی است از همه مدل‌هایی که بالاتر معرفی کردیم. هم می‌توانید مدلی را پیدا کنید که پایه‌های چوبی دارد و از روکش ضدباکتری و ضد میکروب ساخته شده است. هم می‌توانید مدل فلزی آن را با این ویژگی پیدا کنید. ازآنجایی‌که بیشتر نزدیک به مدلی سفارشی است، احتمالاً قیمت آن به مراتب بیشتر از دیگر صندلی‌ها باشد. اما شما قرار است یک بار برای چنین چیزی هزینه کنید، پس بهتر است این کار را به خوبی انجام دهید. خرید هوشمندانه به شما کمک می‌کند تا هزینه مجدد نکنید و از خریدتان رضایت داشته باشید. هم شما، هم کسانی که قرار است روی آن بنشینند. هرچه بیشتر به فکر مراجعان باشید، احتمالاً مراجعان بیشتری هم خواهید داشت.

3 نکته که باید پیش از خرید، در نظر داشته باشید!

 

 

صندلی انتظار مطب

 

نکته اول:

همه روکش‌ها مثل هم نیستند. در نظر داشتن کیفیت روکش نشیمنگاه صندلی انتظار از جمله مسائل مهمی است که باید حواستان به آن باشد. توجه داشته باشید، مطب شما قرار است پر از مراجعه‌کننده شود، آن وقت بلافاصله بعد از نوبت یک نفر، نفر بعدی روی صندلی می‌نشیند. پس باید روکشی انتخاب کنید که در وهله اول به راحتی تمیز شود و در وهله دوم، شکل و شمایل خود را بعد از چند هفته نشستن افراد، از دست ندهد. البته اگر امکان انتخاب روکشی بهتر را ندارید، به این نکته توجه کنید که بتوانید، روی آن روکشی بکشید که هر چند مدت یک بار، بتوانید آن را تمیز کنید.

نکته دوم:

پیشگیری همیشه بهترین درمان است. پس برای جلوگیری از رشد باکتری و میکروب در محیط مطب، حتماً سراغ صندلی انتظاری بروید که ضد آن‌ها باشد. برای رسیدن به چنین مقصودی نباید سراغ روکش‌های وینیلی بروید. انتخاب مناسب برای شما روکش کریپتونی است. پارچه کریپتونی، تنها پارچه‌ای است که در برابر لکه، آب و رشد باکتری مقاوم است.

نکته سوم:

 

 

صندلی مناسب مطب

 

به رنگی که دارید، خریداری می‌کنید، توجه کنید. روانشناسی رنگ برای انتخاب رنگ و طرح صندلی انتظار مناسب مطب، بسیار مهم است. مراجعه‌کنندگان شما باید آرامش داشته باشند و درعین‌حال حس خوبی از بودن، کنار شما به آن‌ها دست بدهد. پس حتماً به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب رنگ را متناسب با فضای مطب، حال مراجعه‌کنندگان و دکوری که زده‌اید، انجام دهید.

برای خرید، آماده هستید!

در این مطلب از وبلاگ نیلپر به طور خاص به معرفی ویژگی‌های صندلی انتظار مناسب مطب پرداختیم و انواع مدل‌هایی که از آن وجود دارد را نیز به شما معرفی کردیم. برای سفارش هر کدام از این محصولات، به راحتی می‌توانید از طریق فروشگاه وب‌سایت نیلپر اقدام کرده و آن را به صورت آنلاین سفارش دهید و ظرف مدت کوتاهی دم در مطب خود، تحویل بگیرید. با نیلپر، خرید، آسان است.

ادامه مطلب

راهکارهایی برای انتخاب و خرید صندلی آزمایشگاهی

صندلی آزمایشگاهی

پروسه این که یک آزمایشگاه به چیزی تبدیل شود که خودتان از آن راضی باشید، کار ساده‌ای نیست. یکی از مهم‌ترین مسائلش هم نحوه انتخاب صندلی آزمایشگاهی است.

احتمالاً وقتی به دنبال چیدمان آزمایشگاه باشید یکی از آن چیزهایی که باید سراغش بروید، صندلی آزمایشگاهی است و انتخاب موردی مناسب کار ساده‌ای نیست. گزینه‌های زیادی پیش پایتان وجود خواهد داشت و همین باعث می‌شود ندانید کدام یکی از این گزینه‌ها، همان چیزی است که نیاز شما را برطرف خواهد ساخت. در ادامه این مطلب قرار است 7 نکته و راهکار در ارتباط با نحوه انتخاب صندلی آزمایشگاهی ارائه کنیم. توجه به این نکات به شما کمک می‌کند تا خریدی خوشایند داشته باشید و در عین حال از نتیجه خریدتان نیز راضی باشید.

یک | به ظاهر صندلی آزمایشگاهی، توجه کنید!

 

 

صندلی آزمایشگاهی نیلپر

 

احتمالاً کارتان برایتان مهم است که دارید دنبال راهکاری برای انتخاب صحیح صندلی آزمایشگاهی می‌گردید. پس در چنین شرایطی در نظر گرفتن ظاهر صندلی بسیار مهم می‌شود. باید به دنبال چیزی باشید که ظاهری حرفه‌ای داشته باشد. به همین خاطر حتماً دنبال صندلی آزمایشگاهی بگردید که خوب به نظر برسد و همه نیازهای حرفه‌ای مربوط به ظاهر را داشته باشد.

دو | روی راحت تمیز شدن، تمرکز کنید!

در آزمایشگاه، چیزی که اهمیت بسیار زیادی دارد این است که همه چیز باید تمیز و استریل باشد و این همان چیزی است که آدم‌ها را به شما جذب می‌کند یا آن‌ها را از شما دور می‌سازد. علاوه بر این، ممکن است سر شما درگیر هزار مسائل مختلف باشد و نخواهید صندلی آزمایشگاهی بخرید که تمیز شدن آن وقت زیادی از شما می‌گیرد. در چنین شرایطی، راحتی شستشو، اهمیت زیادی پیدا می‌کند. پس یکی از نکات مهمی که باید مد نظر داشته باشید این است که حتماً و ضرورتاً صندلی آزمایشگاهی که خریداری می‌کنید، باید به راحتی تمیز شود.

سه | حواستان به محدودیت وزنی صندلی آزمایشگاهی باشد!

 

 

انتخاب و خرید صندلی آزمایشگاهی

 

اگر آزمایشگاه شما مثل باقی آزمایشگاه‌ها باشد، احتمال این که تعداد زیادی آدم با ویژگی‌های مختلف و ابعاد بدنی متفاوت در آن کار کنند، وجود دارد. از آنجایی که صندلی آزمایشگاهی، محدودیت وزنی دارد، مهم است که به دنبال صندلی‌ای باشید که بتواند وزن کارکنان شما را تحمل کند و به خوبی امنیت و راحتی او را فراهم کند. در نظر داشته باشید که کارکنان شما باید فضای راحتی برای کار داشته باشند که بتوانند بیش‌ترین راندمان کاری را برایتان به ارمغان بیاورند. پس به این نکته، حسابی توجه کنید.

چهار | صندلی آزمایشگاهی باید به‌آسانی، تنظیم شود!

 

 

راحتی صندلی آزمایشگاهی

 

هر آدمی ترجیح متفاوتی دارد و راحتی در نظر هرکس به شکل متفاوتی ایجاد می‌شود. خصوصاً وقتی صحبت از صندلی آزمایشگاهی باشد. به همین خاطر بهتر است سراغ گزینه‌ای بروید که به‌سادگی بشود آن را تنظیم کرد. از تنظیم ارتفاع صندلی گرفته تا تنظیم دسته آن یا همچنین تکیه‌گاهی که دارد یا شاید هم ندارد. هرچه گزینه‌های بیشتری برای تنظیم پیش روی شما باشد، بهتر است چرا که کارکنان شما با تنظیم درست و مناسب صندلی، می‌توانند از راحتی زیادی برخوردار باشند و به خوبی از آن بهره ببرند.

پنج | روی راحتی، تمرکز کنید!

شما یا هرکسی که در آزمایشگاه برایتان کار می‌کنند، لایق راحتی هستند. علاوه بر این وقتی صندلی آزمایشگاهی خریداری‌شده توسط شما، راحت باشد این اجازه را می‌دهد تا ساعات طولانی بدون این که مشکلاتی برای کمرتان پیش بیاید روی آن بنشینید. به هر حال ساعاتی که قرار است روی صندلی صرف کنید، کم نیست و احتمالاً باید 9 ساعتی در روز روی آن بنشینید. برای این که همه چیز به خوبی پیش برود، پیشنهاد می‌کنیم، حتماً به دنبال صندلی آزمایشگاهی باشید که راحت باشد و حالتان در طول مدتی که روی آن نشسته‌اید را خوب نگه دارد.

شش | به سایز صندلی آزمایشگاهی هم فکر کنید!

 

 

خرید صندلی آزمایشگاهی

 

اگرچه شما احتمالاً ترجیح بدهید صندلی آزمایشگاهی‌ای که می‌خرید، بزرگ باشد که بتوانید روی آن راحت بنشینید اما به این نکته هم توجه کنید که صندلی شما قرار نیست طوری باشد که خیلی جای زیادی را اشغال کند. به هر حال باید به فضای آزمایشگاهتان هم توجه کنید. مقایسه ابعاد صندلی با فضایی که در اختیار دارید به شما کمک می‌کند تا انتخابی منطقی و در عین حال درست بکنید. البته که ترجیح شما صندلی بزرگ‌تر است اما به فکر این باشید که هر چه جای بیشتری اشغال کند، شما از جهت دیگری اذیت خواهید شد.

هفت | همیشه کیفیت را در اولویت قرار دهید!

 

 

قیمت صندلی آزمایشگاهی

 

قطعاً هیچ‌کس دلش نمی‌خواهد جنسی بخرد که از کیفیت پایینی برخوردار باشد. منطقی هم نیست. درنتیجه حتی اگر قرار است کمی بیشتر هزینه کنید، این کار را بکنید و مطمئن شوید صندلی‌ای که می‌خرید از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. شما قرار نیست مدام صندلی آزمایشگاهی را عوض کنید، پس برای چیزی هزینه کنید که برایتان عمری طولانی و دوامی بسیار زیاد داشته باشد تا دوباره شما را به خرج نیندازد.

خب، حالا آماده خرید هستید!

همان‌طور که دیدید، تمام این متن را نوشتیم که بگوییم راهکارهای انتخاب و خرید صندلی آزمایشگاهی چه چیزهایی است و چه مواردی را باید در نظر داشته باشید. اگر تمام این موارد را در نظر بگیرید و سپس وارد پروسه خرید، شوید، قطعاً خرید حیرت‌انگیزی خواهید داشت و از خریدتان راضی خواهید بود. برای این که خریدی هوشمندانه داشته باشید، میان انتخاب‌هایتان در فروشگاه نیز، حتماً به مقایسه ویژگی‌هایشان بپردازید. برای خرید هم، پیشنهاد ما، نیلپر است که حسابش را پس داده و از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است. طرف حساب شما، شرکتی است که از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است، درنتیجه وارد فروشگاه اینترنتی نیلپر شوید و صندلی آزمایشگاهی خود را انتخاب کنید و سفارش دهید و ظرف مدت زمان کوتاهی آن را در آزمایشگاهتان داشته باشید. همه چیز به خودتان بستگی دارد. کیفیت و سلیقه، محصول انتخاب شماست.

ادامه مطلب

ست کردن صندلی اپنی به روش مدرن

صندلی کانتر

انتخاب صندلی اپن مناسب از میان خیل عظیمی که وجود دارد و تنوعی که میانشان است، کار ساده‌ای نیست. ما قرار است کارتان را آسان کنیم تا بهتر انتخاب کنید.

جدای از مدل، رنگ و تعداد صندلی، چیزی که باید حواسمان باشد تا برای ست کردن صندلی اپن به روش مدرن، فراموش نشود، ارتفاع درستش است. اگر ارتفاع کوتاه انتخاب کنیم، آن وقت نمی‌توانیم آرنجمان را روی اپن بگذاریم و اگر خیلی بلند باشیم، آن وقت زانویمان به میز می‌خورد. در ادامه قرار است درباره نحوه ست کردن صندلی اپن و همچنین نحوه انتخاب درست آن‌ها نگاهی بیندازیم. همان موقع که اپن در آشپزخانه‌ها مد شد، صندلی اپن تبدیل به یکی از ملزومات آشپزخانه شد. کمترین وعده غذایی را که روی آن می‌خورید، صبحانه و شام است. وعده‌هایی مهم که نمی‌شود آن‌ها را نادیده گرفت. ما هم قرار نیست آن را نادیده بگیریم. همراهمان باشید که کلی اطلاعات مفید برایتان داریم.

اول بگویید صندلی اپن یا صندلی کانتر؟

 

 

قیمت صندلی کانتر

 

وقتی درباره صندلی‌هایی حرف می‌زنیم که قرار است یکجایی در خانه از آن استفاده کنیم، 2 نوع خاص وجود دارد. صندلی اپن و صندلی کانتر. ارتفاع نشیمنگاه هر کدام از این صندلی‌ها تا زمین با یکدیگر فرق می‌کند و دلیل اصلی تفاوت و تمایزشان هم در همین است. مثلاً ارتفاع صندلی اپن چیزی در حدود 45 سانتی‌متر بوده و ارتفاع صندلی کانتر 60 سانتی‌متر می‌باشد. حالا بر اساس ارتفاع اپن خود باید جوری صندلی مورد نظرتان را انتخاب کنید که بتوانید درحالی‌که روی آن نشسته‌اید، آرنجتان را راحت و بدون مشکل روی اپن بگذارید.

مسئله بعدی، پارچه صندلی اپن شماست!

 

قیمت صندلی اپن

 

احتمالاً دارید صندلی اپن یا صندلی کانتر می‌خرید که دیگر میز ناهارخوری نخرید، نه؟ شاید هم آن‌قدر فضای خانه‌تان بزرگ باشد که بتوانید میز ناهارخوری داشته باشید اما آن را برای زمان‌هایی بگذارید که مهمانی رسمی دارید و ترجیح می‌دهید برای وعده‌های غذایی معمولی، از اپن استفاده کنید. طبیعی هم هست. در چنین شرایطی بهترین کار این است که سراغ پارچه‌ای برای نشیمنگاه بروید که به‌سادگی تمیز شود. حالا این سلیقه خودتان است، همچنین می‌توانید به سطح چوبی یا فلزی آن فکر کنید یا روکش چرم روی آن بگذارید که به‌سادگی بعد از هر وعده میل کردن غذا به شما امکان تمیز کردن سریع‌تر را بدهد. ما این نکته قابلیت شستشوی سریع را برای زمانی گفتیم که می‌خواهید صندلی اپن خانه‌تان، روکشی پارچه‌ای داشته باشد.

حالا برویم سراغ سبک و مدل سلیقه‌تان!

 

 

خرید صندلی کانتر

 

چه سبک آشپزخانه شما مدرن باشد چه سنتی، باید به این نکته توجه کنید که حالا برای ست کردن صندلی اپن، چه رویکردی می‌خواهید پیش بگیرید. وقتی داریم از آشپزخانه‌ای مدرن صحبت می‌کنیم، باید سراغ صندلی اپنی بروید که به آن فضا بخورد و تا حد زیادی در جهت باقی انتخاب‌هایتان باشد. سبک مدرن، ویژگی‌های خودش را دارد و احتمالاً بیشتر باید به سمت سادگی و مینیمال بودن فضا بروید.

چه تعداد صندلی اپن لازم دارید؟

آن بالا یادتان است از این گفتیم که در وهله اول نیازی به در نظر گرفتن تعداد صندلی‌ها نیست؟ الآن دیگر وقتش است. باید بدانید چه میزان فاصله بین هر صندلی بگذارید که بتوانند بدون این‌که یکدیگر را اذیت کنند و یا فضا برایشان تنگ و ناراحت‌کننده شود، بتوانند غذایشان را میل کنند، گپ و گفتشان را داشته باشند و همه چیز هم زیبا باشد. اصولاً این‌طور است که باید بین هر صندلی اپن چیزی بین 45 تا 60 سانتیمتر فاصله باشد تا آدم‌ها هم بتوانند ارتباط بگیرند و هم بتوانند غذایشان را میل کنند. البته این رقم می‌تواند بین 60 تا 70 سانتی‌متر هم باشد. اگر فضایتان کوچک است روی گزینه بالایی تمرکز کنید. اگر صندلی اپن مورد انتخاب شما دسته‌دارد یا زیر آن چرخی قرار دارد که امکان جابجایی می‌دهد، باید فضای بیشتری بین صندلی‌ها در نظر بگیریم. افراد باید بتوانند بدون این‌که مزاحمتی برای هم ایجاد کنند، دستشان را برای غذا خوردن، تکان دهند یا از جایشان بلند شوند.

انواع مدل‌های صندلی اپن

 

 

خرید صندلی اپن

 

بالاتر اشاره کوتاهی به انواع سبک و مدل‌های صندلی اپن کردیم اما اینجا قرار است شما را با انواع مختلفی که دارند آشنا کنیم. صندلی‌های اپن اشکال گوناگون دارند و پیش از تصمیم‌گیری برای خرید، مهم است که هم راحتی و هم نیازتان را در نظر بگیرید و همچنین در انتها به لحاظ زیبایی‌شناسی نیز، آن را بررسی کنید.

الف | بدون تکیه‌گاه

صندلی اپن بدون تکیه‌گاه را احتمالاً خیلی جاها دیده باشید و تقریباً هم مرسوم باشد. معمولاً شکل دایره‌ای دارند و اگر فضایتان کم است می‌توانید از آن استفاده کنید که امکان این را می‌دهد تا زیر اپن قرارشان دهید. به خاطر داشته باشید، صندلی اپن بدون تکیه‌گاه، همیشه گزینه راحتی نیست و ممکن است مهمان‌هایتان بعد از نشستن طولانی مدت، خسته شوند.

ب | صندلی کانتر دسته‌دار

اگر راحتی، اولویت اول شماست پس صندلی کانتر دسته‌دار، بهترین گزینه خواهد بود. این صندلی‌ها راحتی بیشتری نسبت به آن‌هایی که تکیه‌گاه ندارند، دارند و همچنین برای خوردن وعده غذایی یا تماشای تلویزیون هم، بسیار کاربردی هستند. تنها نکته منفی این صندلی‌ها، بزرگ بودنشان هست و نمی‌شود از آن‌ها هر جایی استفاده کرد.

پ | صندلی چرخ دار

 

 

صندلی کانتر

 

صندلی اپن می‌توانند سنگین باشند و به همین خاطر انتخاب نوع چرخ دار آن‌ها می‌تواند باعث راحتی افرادی که روی آن می‌نشینند، شود. خصوصاً اگر فرزندان زیادی دارید، قطعاً برایتان کاربردی‌تر خواهد بود.

ت | صندلی روکش دار

در آخر می‌رسیم به صندلی کانتر روکش دار که مهم‌ترین گزینه برای اوقاتی است که میز ناهارخوری ندارید و قرار است همه غذاها را روی اپن میل کنید. نه‌تنها راحت‌تر است بلکه باعث می‌شود کمی رسمی بودن هم به اپن شما اضافه شود و اگر مهمانی خاصی هم بخواهید، برگزار کنید، کارتان ساده باشد.

آماده‌اید، صندلی اپن بخرید؟

در این مطلب به طور خاص به نحوه ست کردن صندلی اپن با روش مدرن و همچنین ارائه نکاتی مهم در این خصوص پرداختیم. درباره انواع صندلی‌های اپن نوشتیم و ارتفاع و مسائل مهمی که پیش از خرید باید آن‌ها را در نظر بگیرید را برایتان نوشتیم. نکته دیگری که وجود دارد این است که حالا با در نظر گرفتن همه این موارد، اگر تصمیمتان برای خرید، قطعی است و همه چیز را در نظر گرفته‌اید، باید سراغ فروشگاهی بروید که دستتان را در انتخاب باز بگذارد و کجا بهتر از نیلپر. شما به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی نیلپر می‌توانید انواع صندلی اپن را ببینید و انتخاب کنید و همه چیز هم به صورت آنلاین پیش ببرید و بعد از قطعی کردن سفارشتان، طی مدت کوتاهی، صندلی‌ها برایتان ارسال می‌شود و حالا می‌توانید یک وعده غذایی خوشمزه را درحالی‌که میل کنید که همه چیز مدرن و زیباست. 

ادامه مطلب

چه نوع صندلی برای گیم مناسب است؟

صندلی گیم

وقتی مشغول بازی هستید، نشستن برای ساعات طولانی چیزی است که احتمالاً حتی حسش هم نمی‌کنید. به همین خاطر است که باید به چیزی به نام صندلی گیم فکر کنید تا وضع جسمانی‌تان به هم نریزد.

بیایید با هم روراست باشیم، نشستن پشت سیستم برای بازی آن هم کمتر از 6، 10 یا 12 ساعت، هیچ لذتی ندارد. اگر این مدت زمان را بخواهید روی صندلی کارشناسی (اداری) یا صندلی‌های معمولی خانگی بگذرانید، تصور کنید چه درد بدنی‌ای را قرار است بعد از بازی احساس کنید. درست همینجاست که صندلی گیم، وارد می‌شود. صندلی گیم زمانی وارد بازار شد که بسیاری از گیمرها بر اثر بی‌آبی، کمردرد، گردن درد و خستگی جانشان را از دست دادند. این اتفاقات کاملاً واقعی است و اگر کارتان این باشد که بازی کند، پس چنین چیزهایی هم طبیعی خواهد بود. در ادامه این مطلب قرار است درباره این بنویسیم، صندلی گیم مناسب، چه ویژگی‌هایی دارد.

صندلی گیم چیست؟

 

 

صندلی گیم چیست؟

 

همان‌طور که از اسمش معلوم است، صندلی‌ای است که برای استفاده گیمرها و آن‌هایی که عاشق بازی کردن هستند، ساخته شده است. طراحی آن‌ها بر اساس رعایت ارگونومی بوده تا حدی که راحتی بیش از حد را برای هرکسی که روی آن می‌نشیند، ارائه می‌کند. دو نوع صندلی گیم وجود دارد که یکی صندلی گیم کامپیوتر و صندلی گیم کنسولی به آن‌ها گفته می‌شود.

اول - صندلی گیم کامپیوتر

صندلی گیم کامپیوتر برای افرادی است که روی کامپیوترهایشان بازی نصب می‌کنند و آنجا بازی می‌کنند. پایه و اساس این نوع صندلی از فلز و پلاستیک است و اغلب زیر آن چرخ دارد. اگر متوجهش شده باشد، اساسش شباهت زیادی به صندلی‌های کارشناسی دارد. صندلی گیم  کامپیوتر از پایه گردان سنگینی ساخته شده‌اند که بیش‌ترین امکان حرکت و جابجایی را در اطراف میز به شما می‌دهد. همچنین این امکان را می‌دهد تا از پشت یک میز سراغ میز دیگری بروید. در مقایسه با صندلی‌های کارشناسی، بالشتک اضافی دارد. نیازی به گفتن نیست که این بالشتک اضافی، راحتی شما را افزایش می‌دهد و با توجه به کوسن مانند حس آن، باعث می‌شود تا از نیمه بالایی بدن شما به طور کامل حمایت کند. همچنین این که همراه این صندلی یک بالش برای گردنتان نیز وجود دارد که امکان استراحت سرتان هنگام نگاه کردن به مانیتور را می‌دهد.

دوم - صندلی گیم کنسولی

 

 

صندلی گیم کنسولی

 

صندلی گیم کنسولی کلاً تفاوت زیادی با صندلی گیم کامپیوتر دارند. معمولاً شبیه مبل‌های راحتی‌ای هستند که مستقیماً روی زمین قرارگرفته‌اند. اگر متعجب هستید که چرا این‌طور است، باید بگوییم دلیل اصلی آن این است که این صندلی برای افرادی ساخته که با پلی‌استیشن و سوئیچ بازی می‌کنند. صندلی گیم کنسولی خوب، روی فرم و عملکرد تمرکز دارد. مشخصاً، شما صندلی‌ای می‌خواهید که بتوانید به آن تکیه دهید و راحت باشید. همچنین باید جاهایی داشته باشد که بتوانید نوشیدنی، کنترل و میان وعده‌تان را روی آن قرار دهید. اگر ندارد احتمالاً بهتر است مدل دیگری را بخرید. به دلایل مشخص، صندلی گیم کنسولی نمی‌توانند برای بازی در کامپیوتر مورد استفاده قرار بگیرند. با این حال برخی صندلی‌های گیم کامپیوتر را می‌توان برای بازی با پلی‌استیشن استفاده کرد. به خصوص اگر این کنسول‌ها را به تلویزیون متصل کرده باشید.

صندلی گیم چگونه از کمر شما مراقبت می‌کند؟

 

 

خرید صندلی گیم

 

همه می‌دانند که صندلی‌های کارشناسی، زمانی که صحبت از ارگونومی برای بازی باشد، افتضاح هستند. آن‌ها بالشتک‌های کوچکی دارند و فرم تکیه‌گاه آن‌ها برای کمرتان بد است. اما چه چیزی یک صندلی گیم خوب را می‌سازد؟ این صندلی‌ها چطور از کمر شما مراقبت می‌کنند؟

الف | مراقبت از کمر و گردن

یک صندلی گیم، خوب نیست اگر نتواند مراقب کمر و گردنتان باشد؛ منظورمان از مراقبت این است که فرم آن باید بیش‌ترین راحتی را برای قرارگیری گردن و کمرتان فراهم کند. برای مثال، صندلی گیم، یک بالش گردن دارد که باعث می‌شود گردن شما به خوبی و راحتی روی چیزی قرار بگیرد و در عین حال نگاهتان به طور مستقیم به مانیتور باشد. چنین چیزی به‌تنهایی یک ویژگی مهم و خوب در مقایسه با صندلی‌های اداری به شمار می‌رود. در عین حال صندلی گیم، امکان مراقبت از کمر شما را نیز فراهم می‌کند. مطمئناً، صندلی اداری معمولی، کل کمرتان را می‌پوشاند اما آیا واقعاً از آن مراقبت هم می‌کند؟ صندلی گیم نه‌تنها زاویه درست کمرتان را پیدا می‌کند بلکه راحتی شما را نیز در نظر می‌گیرد و از کتفتان نیز مراقبت می‌کند.

ب | بهتر شدن حالت نشستن

 

 

قیمت صندلی گیم

 

مراقبت استاندارد از کمر و گردن که صندلی گیم ارائه می‌کند باعث می‌شود تا نحوه نشستنتان بهتر شود. برای این که بدانید چنین چیزی چطور اتفاق می‌افتد در ادامه مقایسه‌ای بین این صندلی و صندلی کارشناسی انجام داده‌ایم. ساختار صندلی اداری، انحنایی در میانه دارد. آن را شبیه برعکس حرف Cتصور کنید جایی که کمر شما را هل می‌دهد. به همین خطر، کمرتان تنها قسمتی خواهد بود که می‌تواند راحت باشد. بخش‌های بالایی و پایینی فقط باعث می‌شوند تا Cساخته شود. به همین خاطر است بیشتر آدم‌ها بعد از مدتی نشستن، قوز پیدا می‌کنند.

از طرف دیگر، صندلی گیم خوب، به کل ستون فقرات شما استراحت می‌دهد. این صندلی دارای شیب نرمی است که بدن شما را در برابر نیروی جاذبه در وضعیت درستش قرار می‌دهد. تکیه‌گاه بالاتر باعث می‌شود تا گردنتان جایگاه راحتی پیدا کند. حتی بخش پایینی این صندلی، کوسن نرمی دارد که باعث می‌شود قیمت پایینی ستون فقراتتان استراحت کند. نتیجه نهایی هم، کمری صاف و راست است.

پ | متریال باکیفیت

 

 

صندلی گیم باکیفیت

 

متریال باکیفیت برای فراهم شدن راحتی به هنگام نشستن روی صندلی گیم، بسیار ضروری است. بیشتر صندلی‌های گیم از چرم، پلاستیک و کمی بالشتک ساخته شده‌اند. چرم باعث می‌شود تا بافت نرمی برای حرکت آسان داشته باشید. همچنین شما را یک جا نگه نمی‌دارد. علاوه بر این، بالشتک باعث می‌شود راحتی شما هنگام نشستن بیشتر شود. همچنین خیلی هم نرم نیست که باعث شود خوابتان بگیرد.

صندلی گیم بخریم یا نه؟

صندلی گیم تنها مناسب کسانی نیست که بازی می‌کنند. هرکسی که ساعات زیادی را قرار است روی صندلی بنشیند و کار کند، نیاز دارد تا یکی از این صندلی‌ها داشته باشد و بتواند راحتی نشستن روی آن را حس کند. این صندلی به لحاظ طراحی ارگونومی، اوضاع بسیار خوبی دارد. اگر با خواندن این مطلب به این نتیجه رسیده‌اید، خرید صندلی گیم، برایتان ضروری است، یک لحظه هم در خریدتان تردید نکنید. راحتی و آرامش بدنی شما از هر چیزی مهم‌تر است. برای خرید هم تنها کافی است از طریق فروشگاه اینترنتی نیلپر اقدام کرده و آن را با قیمتی منطقی خریداری کنید. خیالتان از بابت کیفیت هم راحت. نیلپر، امتحانش را پس داده!

ادامه مطلب

راهنمای ست کردن صندلی کارشناسی با میز کارشناسی

میز کارشناسی

یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا این است که میز کارشناسی را بخواهید با صندلی کارشناسی ست کنید. اینجا قرار است درباره نحوه انجام این کار برایتان بنویسیم.

شنبه‌ها بدترین روزهای هفته هستند. باید صبح زود از خواب بیدار شوید و پشت میز کارشناسی خود برای 8 یا 9 ساعت بنشینید و به مانیتور هم خیره شوید. پایان روز هم خسته‌اید و چشمانتان قرمز شده و می‌خواهید برگردید خانه و بخوابید. یکی از راه‌هایی که پیش رویتان است تا محل کارتان را درست مثل خانه‌تان خوشایند کنید و دیگر چنین احساساتی سراغتان نیاید، این است که دستی به سر و روی دفتر کارتان بکشید. می‌توانید این کار را از ست کردن میز کارشناسی با صندلی کارشناسی، شروع کنید. این که چطور باید این کار را بکنید و به چه چیزهایی باید اهمیت بدهید، نکاتی است که قرار است در این مطلب از وبلاگ نیلپر به آن‌ها بپردازیم. همراهمان باشید که کلی مطالب مفید داریم.

اول | اطمینان حاصل کنید طراحی و تم کلی ست است!

 

 

انتخاب میز کارشناسی

 

پیش از این که با رنگ و بافت شروع کنید، باید اطمینان حاصل کنید تم میز کارشناسی و صندلی کارشناسی شما با یکدیگر و چیزهای اطرافشان ست است. می‌توانید سراغ اجناس دست دوم هم بروید اما اگر دنبال این هستید که همه چیز عالی به نظر برسد، باید کمی بودجه را بیشتر کنید و برای زیبا شدنش تلاش کنید. مثلاً، اگر اتاق و چیزهایی که درون آن است مدرن و معاصر هستند، یک صندلی و میز کارشناسی قدیمی خیلی به آن نمی‌خورد و هیچ تناسبی با دیگر وسایل ندارد.

دوم | مطمئن شوید بافت‌ها، با یکدیگر متناسب هستند!

بافت، چیزی است که باعث می‌شود احساس خاصی به شما دست بدهد. درحالی‌که رنگ‌ها ممکن است ست باشند، بافت و متریال ضرورتاً نیازی نیست که با یکدیگر تناسبی داشته باشند. بافتی که از آن حرف می‌زنیم شامل الگوها، سایه‌های رنگی میز کارشناسی، وزن و چگالی رنگ می‌شود. معمولاً اگر میز کارشناسی و صندلی کارشناسی خود را از یک برند مشابه بخرید احتمال این که همه چیز با هم ست شود زیاد است چرا که طراحان، جهان تصویری تقریباً مشابه و یکدستی دارند.

سوم | میز کارشناسی خود را به لحاظ رنگ با صندلی ست کنید!

 

 

ست کردن میز کارشناسی با صندلی کارشناسی

 

روش‌های زیادی برای ست کردن رنگ صندلی و میز کارشناسی وجود دارد. با این حال به خار داشته باشید حتی اگر میز و صندلی شما با هم ست باشند، باز هم باید به این نکته توجه کنید که به باقی چیزهایی که در دفتر محل کارتان است، می‌آیند یا نه!

الف | رنگ‌های روشن

رنگ‌هایی مثل سبزآبی، زرد، آبی آسمانی، سبز روشن، قرمز و ... به قدری سنگین هستند که باید به عنوان رنگ دوم مورد استفاده قرار بگیرند. رنگ‌های دوم بیشتر مناسب صندلی‌ها یا دکوری‌هایی است که چشم‌نواز هستند و توجه را به خود جلب می‌کنند.

ب | رنگ‌های خنثی

 

 

ست کردن میز کارشناسی با دفتر کار

 

رنگ‌های خنثی که بیشتر در پس‌زمینه قرار می‌گیرند را می‌توانید آزادانه استفاده کنید. رنگ‌هایی مثل خاکستری و سایه‌های خنثی رنگ‌های دیگر، می‌تواند حسی شبیه فضاهای مدرن و معاصر ایجاد کند. در برخی شرایط شاید کمی حوصله سر بر به نظر برسد اما بسیار خوب و شیک است. با این حال لازم است که رنگ‌های دیگری هم اضافه کنید تا به دفتر کارتان رنگ و بوی تازه‌ای ببخشد. می‌توانید صندلی و میز کارشناسی یکرنگی بگیرید و آن‌ها را با باقی اتاق ست کنید. شاید کمی کسل‌کننده به نظر برسد اما می‌توانید رنگ‌هایی را به عنوان دکوری‌های تزئینی کوچک وارد دفتر کنید که کمی رنگ و ظاهر به آن اضافه کند.

پ | رنگ‌های تیره

 

 

قیمت میز کارشناسی

 

رنگ‌های تیره، اعتبار را نشان می‌دهند. رنگ‌های تیره را بیشتر می‌توانید با رنگ‌های خنثی با تاشی از رنگ‌های روشن استفاده کنید. رنگ‌های تیره هم سنگین هستند مگر این که فضای دفتر شما کمی افسرده کننده باشد. اگر این‌طور است حتماً رنگ‌های دیگری هم اضافه کنید که بهترین ظاهر را بسازید و به آن ظاهر غم‌زده، قناعت نکنید.

برای ست کرد صندلی و میز کارشناسی، چطور باید خرج کنید؟

اگر بودجه زیادی دارد، قطعاً باید بروید سراغ این که سفارشی برایتان بسازند و یک طراح داخلی خوب استخدام کنید. با این حال، اگر سراغ سمساری و دست دوم فروشی بروید، امکان این که چیز بدرد بخوری پیدا کنید، وجود دارد. بیشتر کارخانه‌ها آماده‌اند تا میز کارشناسی خود را با رنگ‌های استانداردی مثل زرد-چوبی، خاکستری، سفید، مشکی و ... ارائه دهند. آن‌ها به اندازه اجناس دست دوم، ارزان نیستند اما به هر حال بهتر است از این که سفارشی بخواهند برایتان چیزی بسازند.

در چنین شرایطی چطور انتخاب کنیم؟

 

 

خرید میز کارشناسی

 

در چنین شرایطی باید عوامل مختلف را در نظر بگیرید. اول این که چقدر می‌خواهید هزینه کنید. در هر کدام از این روش‌های خریدی که گفتیم، شما باز امکان انتخاب دارید. مثلاً می‌توانید از کارخانه‌ها یا شرکت‌هایی، خرید کنید که بهترین و باکیفیت‌ترین صندلی و میز کارشناسی را به شما می‌فروشند. بعد از این باید ببینید، ابعاد اتاقتان چقدر است و چه میزی با چه ابعادی می‌خواهید. بعد از آن به رنگ و بافت و طرحش نگاه کنید و دست آخر که تصمیمتان قطعی شد، اقدام به خرید کنید. برای خرید هم یک راه ساده جلوی پایتان است.

خرید میز کارشناسی نیلپر | خریدی هوشمندانه

آن راه هوشمندانه که گفتیم برای خرید میز کارشناسی پیش پایتان است، خرید از نیلپر است. نیلپر، برندی است با اعتبار و سابقه که به خوبی دارد در حوزه تولید میز و صندلی اداری و کارشناسی فعالیت می‌کند. می‌توانید نظرات دیگرانی که پیش از این خرید کرده‌اند را بخوانید و ببینید وضع چطور است. برای خرید هم، پروسه ساده‌ای پیش رویتان است. تنها کافی است وارد فروشگاه اینترنتی نیلپر شوید و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. حالا می‌خواهد میز کارشناسی باشد، می‌خواهد صندلی کارشناسی باشد. همان جا می‌توانید جنس و ابعاد و رنگش را انتخاب کنید و قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید و دست آخر تصمیم به خرید بگیرید. بعد از تصمیمتان هم‌زمان زیادی طول نمی‌کشد که محصول سفارشی‌تان، می‌رسد به دستتان می‌توانید از آن استفاده کنید و از کار کردن، حتی برای مدت زمان طولانی، لذت ببرید. شنبه‌ها، دیگر خسته‌کننده نخواهند بود!

ادامه مطلب

راهکارهایی برای انتخاب صندلی اپنی استاندارد

صندلی اپنی استاندارد از نمای بالا

یک صندلی اپنی استاندارد همان المان ویژه و اختصاصی آشپزخانه‌های مدرن است که موجب می‌شود مهمانان‌تان بیشتر از همیشه بخواهند در خانه‌تان بمانند و با شما وقت بگذرانند.

معمولاً در آخرین مرحله از تکمیل وسایل آشپزخانه، به مهم‌ترین بخش آن یعنی انتخاب یک صندلی اپنی استاندارد می‌رسید. این نوع صندلی‌ها به زیبایی هرچه تمام‌تر با فضای آشپزخانه‌تان درآمیخته می‌شوند. همچنین در مشغول و سرگرم نگه‌داشتن مهمان‌های‌تان هم نقش مهمی ایفا می‌کنند. در بازار انواع و اقسام صندلی اپنی استاندارد وجود دارد که پیش از انتخاب‌شان باید به یک سری عوامل کلیدی و مهم توجه کنید که در ادامه درباره‌شان صحبت کرده‌ایم:

1. ارتفاع پیشخوان آشپزخانه‌تان را اندازه‌گیری کنید

اگر نمی‌خواهید یک صندلی اپنی با قابلیت تنظیم ارتفاع تهیه کنید، برای اینکه مهمان‌های‌تان حین نشستن‌ روی‌ صندلی‌ها راحت باشند، ارتفاع‌شان باید با پیشخوان‌تان تناسب داشته باشد. فاصله بین کف تا پیشخوان خود را اندازه‌گیری کنید، سپس در فروشگاه‌های حضوری یا آنلاین به دنبال یک صندلی اپنی استاندارد با ارتفاع مناسب باشید.

 

 

صندلی اپنی استاندارد سفید پشتی دار

 

2. ظاهر صندلی اپنی باید با سبک دکوراسیون خانه‌تان سازگار باشد

انتخاب یک صندلی اپنی استاندارد متناسب با حال و هوای خانه‌تان، یک نکته بسیار مهم و کلیدی در نظر گرفته می‌شود. بیشتر انواع صندلی اپنی از چوب ساخته شده‌اند، اما مدل‌های فلزی و پلاستیکی هم در بین انواع صندلی اپنی استاندارد، رایج بوده و این روزها در خانه‌ها بیشتر دیده می‌شوند. با توجه به سایر وسایل خانه، مبلمان و تم آشپزخانه‌تان نسبت انتخاب به یک صندلی اپنی اقدام کنید.

3. به ویژگی‌های منحصربه‌فرد صندلی‌ها توجه کنید

برخی ویژگی‌های ساده در یک صندلی اپنی استاندارد می‌تواند در چشم مهمان‌های‌تان بسیار شگفت‌انگیز ظاهر شود. صندلی‌های دارای قابلیت تنظیم ارتفاع دیگر مختص آرایشگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها نیستند و در خانه هم می‌توان از طرح‌های شیک و مدرن‌شان استفاده کرد. وجود جاپایی هم در کنار یک صندلی اپنی مزیت مهمی به شمار می‌رود. قابلیت چرخش نشیمن‌گاه صندلی، یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های یک صندلی اپنی استاندارد محسوب می‌شود.

 

 

صندلی اپنی استاندارد چوبی مدرن

 

4. پشتی یک صندلی اپنی باید راحت و زیبا باشد

انتخاب پشتی صندلی اپنی به این بستگی دارد که می‌خواهید حین نشستن روی آن چقدر احساس راحتی کنید. در بین انواع صندلی اپنی استاندارد، نوع بدون پشتی آن بیشتر هواخواه دارد، خصوصاً آن مدل‌های چرخشی. اما اگر به پشتی صندلی نیاز دارید، می‌توانید به سراغ‌ دو مدل موجود در بازار یعنی پشتی صندلی کوتاه و پشتی صندلی بلند بروید و براساس سبکی که از آن خوشتان می‌آید، یکی را انتخاب کنید.

5. کیفیت، دوام و ماندگاری جنس صندلی را فدای ظاهر نکنید

سرسری یک صندلی اپنی انتخاب نکنید، چون قرار است مدت‌ها از آن استفاده کنید و کیفیت جنس آن اهمیت زیادی دارد. چوب، یک جنس رایج برای صندلی‌هاست که ظاهری سنتی داشته و دوام و ماندگاری بالایی دارد. نوع چرمی‌شان هم علاوه بر راحتی بسیار لوکس و شیک به نظر می‌رسد.

 

 

صندلی اپنی استاندارد چرمی با قابلیت تنظیم ارتفاع

 

مدل‌های پلاستیکی و فلزی هم از گزینه‌های مناسبی هستند که می‌توانید از بین‌شان انتخاب کنید، فقط بایستی بدانید حین کثیف شدن چطور باید تمیزشان کنید.

6. در انتخاب رنگ یک صندلی اپنی، سلیقه به خرج دهید

بیشتر انواع صندلی اپنی که در بازار وجود دارند، رنگ‌هایی یک‌دست و ساده دارند و با هر خانه‌ای با هر سبک و سیاقی، چه کاغذدیواری‌شده چه رنگ‌شده جور درمی‌آیند. بااین‌حال، حتماً الگوهای رنگی متفاوت را بررسی کنید تا ببینید که چه طرح و رنگی از یک صندلی اپنی استاندارد به آشپزخانه‌تان می‌آید. اگر هم می‌خواهید طرحی داشته باشد که همه نگاه‌ها را به سوی خود جلب کند، مدل‌های محبوب و چشم‌گیر بازار را انتخاب کنید.

 

 

صندلی اپنی استاندارد از نمای بالا

 

در این مقاله ما شما را با عوامل و موارد کلیدی و مهمی که بایستی پیش از خرید یک صندلی اپنی استاندارد به آن توجه کنید، آشنا کردیم. اگر می‌خواهید جلوی مهمانان‌تان حسابی خوش بدرخشید تا راغب ‌شوند زمان بیشتری را در خانه‌تان بگذرانند، بهتر است همین الان برای بررسی انواع صندلی اپنی استاندارد سری به نمایندگی‌ها و شعب معتبر نیلپر بزنید یا نگاهی به بخش صندلی مدیریتی فروشگاه اینترنتیما بیندازید تا تصمیمی هوشمندانه بگیرید و خریدی پرسرعت و شیرین را تجربه کنید. 

ادامه مطلب


 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت