ادامه مطلب

ادامه مطلب

راهکارهایی برای انتخاب صندلی اپنی استاندارد

یک صندلی اپنی استاندارد همان المان ویژه و اختصاصی آشپزخانه‌های مدرن است که موجب می‌شود مهمانان‌تان بیشتر از همیشه بخواهند در خانه‌تان بمانند و با شما وقت بگذرانند.

معمولاً در آخرین مرحله از تکمیل وسایل آشپزخانه، به مهم‌ترین بخش آن یعنی انتخاب یک صندلی اپنی استاندارد می‌رسید. این نوع صندلی‌ها به زیبایی هرچه تمام‌تر با فضای آشپزخانه‌تان درآمیخته می‌شوند. همچنین در مشغول و سرگرم نگه‌داشتن مهمان‌های‌تان هم نقش مهمی ایفا می‌کنند. در بازار انواع و اقسام صندلی اپنی استاندارد وجود دارد که پیش از انتخاب‌شان باید به یک سری عوامل کلیدی و مهم توجه کنید که در ادامه درباره‌شان صحبت کرده‌ایم:

1. ارتفاع پیشخوان آشپزخانه‌تان را اندازه‌گیری کنید

اگر نمی‌خواهید یک صندلی اپنی با قابلیت تنظیم ارتفاع تهیه کنید، برای اینکه مهمان‌های‌تان حین نشستن‌ روی‌ صندلی‌ها راحت باشند، ارتفاع‌شان باید با پیشخوان‌تان تناسب داشته باشد. فاصله بین کف تا پیشخوان خود را اندازه‌گیری کنید، سپس در فروشگاه‌های حضوری یا آنلاین به دنبال یک صندلی اپنی استاندارد با ارتفاع مناسب باشید.

 

 

صندلی اپنی استاندارد سفید پشتی دار

 

2. ظاهر صندلی اپنی باید با سبک دکوراسیون خانه‌تان سازگار باشد

انتخاب یک صندلی اپنی استاندارد متناسب با حال و هوای خانه‌تان، یک نکته بسیار مهم و کلیدی در نظر گرفته می‌شود. بیشتر انواع صندلی اپنی از چوب ساخته شده‌اند، اما مدل‌های فلزی و پلاستیکی هم در بین انواع صندلی اپنی استاندارد، رایج بوده و این روزها در خانه‌ها بیشتر دیده می‌شوند. با توجه به سایر وسایل خانه، مبلمان و تم آشپزخانه‌تان نسبت انتخاب به یک صندلی اپنی اقدام کنید.

3. به ویژگی‌های منحصربه‌فرد صندلی‌ها توجه کنید

برخی ویژگی‌های ساده در یک صندلی اپنی استاندارد می‌تواند در چشم مهمان‌های‌تان بسیار شگفت‌انگیز ظاهر شود. صندلی‌های دارای قابلیت تنظیم ارتفاع دیگر مختص آرایشگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها نیستند و در خانه هم می‌توان از طرح‌های شیک و مدرن‌شان استفاده کرد. وجود جاپایی هم در کنار یک صندلی اپنی مزیت مهمی به شمار می‌رود. قابلیت چرخش نشیمن‌گاه صندلی، یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های یک صندلی اپنی استاندارد محسوب می‌شود.

 

 

صندلی اپنی استاندارد چوبی مدرن

 

4. پشتی یک صندلی اپنی باید راحت و زیبا باشد

انتخاب پشتی صندلی اپنی به این بستگی دارد که می‌خواهید حین نشستن روی آن چقدر احساس راحتی کنید. در بین انواع صندلی اپنی استاندارد، نوع بدون پشتی آن بیشتر هواخواه دارد، خصوصاً آن مدل‌های چرخشی. اما اگر به پشتی صندلی نیاز دارید، می‌توانید به سراغ‌ دو مدل موجود در بازار یعنی پشتی صندلی کوتاه و پشتی صندلی بلند بروید و براساس سبکی که از آن خوشتان می‌آید، یکی را انتخاب کنید.

5. کیفیت، دوام و ماندگاری جنس صندلی را فدای ظاهر نکنید

سرسری یک صندلی اپنی انتخاب نکنید، چون قرار است مدت‌ها از آن استفاده کنید و کیفیت جنس آن اهمیت زیادی دارد. چوب، یک جنس رایج برای صندلی‌هاست که ظاهری سنتی داشته و دوام و ماندگاری بالایی دارد. نوع چرمی‌شان هم علاوه بر راحتی بسیار لوکس و شیک به نظر می‌رسد.

 

 

صندلی اپنی استاندارد چرمی با قابلیت تنظیم ارتفاع

 

مدل‌های پلاستیکی و فلزی هم از گزینه‌های مناسبی هستند که می‌توانید از بین‌شان انتخاب کنید، فقط بایستی بدانید حین کثیف شدن چطور باید تمیزشان کنید.

6. در انتخاب رنگ یک صندلی اپنی، سلیقه به خرج دهید

بیشتر انواع صندلی اپنی که در بازار وجود دارند، رنگ‌هایی یک‌دست و ساده دارند و با هر خانه‌ای با هر سبک و سیاقی، چه کاغذدیواری‌شده چه رنگ‌شده جور درمی‌آیند. بااین‌حال، حتماً الگوهای رنگی متفاوت را بررسی کنید تا ببینید که چه طرح و رنگی از یک صندلی اپنی استاندارد به آشپزخانه‌تان می‌آید. اگر هم می‌خواهید طرحی داشته باشد که همه نگاه‌ها را به سوی خود جلب کند، مدل‌های محبوب و چشم‌گیر بازار را انتخاب کنید.

 

 

صندلی اپنی استاندارد از نمای بالا

 

در این مقاله ما شما را با عوامل و موارد کلیدی و مهمی که بایستی پیش از خرید یک صندلی اپنی استاندارد به آن توجه کنید، آشنا کردیم. اگر می‌خواهید جلوی مهمانان‌تان حسابی خوش بدرخشید تا راغب ‌شوند زمان بیشتری را در خانه‌تان بگذرانند، بهتر است همین الان برای بررسی انواع صندلی اپنی استاندارد سری به نمایندگی‌ها و شعب معتبر نیلپر بزنید یا نگاهی به بخش صندلی مدیریتی فروشگاه اینترنتیما بیندازید تا تصمیمی هوشمندانه بگیرید و خریدی پرسرعت و شیرین را تجربه کنید.  

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت